Karadeniz Pet

Kırmızı Göz Yavru Gelişemiyor

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye

selamlar arkadaşlar iki yavru var 15 ve16 günlük mavi olanı, kırmızı gözlü lutinodan bir gün büyük aralarında gelişim farkı var.lutinonun üzeri kan oluyor sürekli, sağ ayak eklem yeri mor sanırım anne yapıyor..... kursağıda boş kendim besliyorum elimden geldiğince..inşallah sorunsuz gelişir..

Son düzenleme:
Maşallah :)

Çok güzeller maaşallah. Tyüleri kadar ömürleri olsun diyemiyorum çünkü tüyleri az. Yetişkin oldukları ve yavru verdikleri zamanları da görürsün inşallah.

inşallah sağlığına en kısa sürede kavuşur maşallah çok tatlılar :)

Son düzenleme:
Çok güzeller sorunsuz büyürler umarim

Maşallah Yavrulara diyecek söz yok.

Yaw adam sorun var dio siz masalah gusel yavrular demissiniz anlasilan bir dislama soz konusu kan normal deil anne kus yuvada istemiyo sanirim eger kendin besliyosan bence yuvadan ayir zaten belli bir buyukluge gelmis 10 15 gun annesi babasi sen ol bence gecmis olsun

Sol ayağında bir tuhaflık var. Geç kalmadan müdahale edin isterseniz. Bakıcı başka kuşunuz varsa onun yanına koyun o da bakabilir.

Sol ayağında bir tuhaflık var. Geç kalmadan müdahale edin isterseniz. Bakıcı başka kuşunuz varsa onun yanına koyun o da bakabilir.

sağ ayağında sıkıntı var ayağa yapacak birşey yok içeriden morarma var.bakıcı kuşum yok.anne beslemiyor kendim besliyorum şu an durumu biraz iyi.yuvalıktan da ayırmak istemiyorum üşümesin diye.akşamları anne yuvalıkta duruyor..bakalım yaşaması için elimden gelen her şeyi yapacağım.

O morarma kan toplanmasından olabilir. Çok sıcak olmamak kaydıyla bir pamuğu ıslatıp o kısma masaj yaparsanız biraz dağılır. Ayrıca sol ayakta da bir şey var. İlk resimde daha belirgin. Gövdenin dışına doğru uzanıyor. Çok küçük daha bir süre sonra yan basar yoksa. Çok geçmiş olsun. Umarım kısa sürede iyileşir. :)

kuş için elimden geleni yaptım yanı başımda tuttum her 2-3 saatte bir uyandırıyordu beslemesinide çok güzel yapıyordum 4 gün baktım sıcak tutmak için yuvalığın içerisine su torbasının küçüğünden aldım ısı sorununuda çözmüştüm ayaklar yan basmaya başladı biraz düzene soktum ama ne yaparsanız yapın anne şevkati olmadan hayatta tutmak gerçekten çok zor ...yavruyu kaybettik.

46753875_tn70_0.jpg

Son düzenleme: