petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kırmızı Göz Yavru Gelişemiyor

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Emin YÜKSEL tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0

selamlar arkadaşlar iki yavru var 15 ve16 günlük mavi olanı, kırmızı gözlü lutinodan bir gün büyük aralarında gelişim farkı var.lutinonun üzeri kan oluyor sürekli, sağ ayak eklem yeri mor sanırım anne yapıyor..... kursağıda boş kendim besliyorum elimden geldiğince..inşallah sorunsuz gelişir..

#1 Emin YÜKSEL, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 29 Mayıs 2014
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Maşallah :)

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Çok güzeller maaşallah. Tyüleri kadar ömürleri olsun diyemiyorum çünkü tüyleri az. Yetişkin oldukları ve yavru verdikleri zamanları da görürsün inşallah.

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    inşallah sağlığına en kısa sürede kavuşur maşallah çok tatlılar :)

#4 Fatih BUYURUCU, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2014
  5. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok güzeller sorunsuz büyürler umarim

6. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah Yavrulara diyecek söz yok.

7. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Yaw adam sorun var dio siz masalah gusel yavrular demissiniz anlasilan bir dislama soz konusu kan normal deil anne kus yuvada istemiyo sanirim eger kendin besliyosan bence yuvadan ayir zaten belli bir buyukluge gelmis 10 15 gun annesi babasi sen ol bence gecmis olsun

8. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Sol ayağında bir tuhaflık var. Geç kalmadan müdahale edin isterseniz. Bakıcı başka kuşunuz varsa onun yanına koyun o da bakabilir.

9. Ahmet Behçet

çok tatlılar maşallah.

10. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    sağ ayağında sıkıntı var ayağa yapacak birşey yok içeriden morarma var.bakıcı kuşum yok.anne beslemiyor kendim besliyorum şu an durumu biraz iyi.yuvalıktan da ayırmak istemiyorum üşümesin diye.akşamları anne yuvalıkta duruyor..bakalım yaşaması için elimden gelen her şeyi yapacağım.

11. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    O morarma kan toplanmasından olabilir. Çok sıcak olmamak kaydıyla bir pamuğu ıslatıp o kısma masaj yaparsanız biraz dağılır. Ayrıca sol ayakta da bir şey var. İlk resimde daha belirgin. Gövdenin dışına doğru uzanıyor. Çok küçük daha bir süre sonra yan basar yoksa. Çok geçmiş olsun. Umarım kısa sürede iyileşir. :)

12. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0

kuş için elimden geleni yaptım yanı başımda tuttum her 2-3 saatte bir uyandırıyordu beslemesinide çok güzel yapıyordum 4 gün baktım sıcak tutmak için yuvalığın içerisine su torbasının küçüğünden aldım ısı sorununuda çözmüştüm ayaklar yan basmaya başladı biraz düzene soktum ama ne yaparsanız yapın anne şevkati olmadan hayatta tutmak gerçekten çok zor ...yavruyu kaybettik.

#12 Emin YÜKSEL, 1 Haziran 2014
    Son düzenleme: 1 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş