petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kıs geldi kusumu nereye koymalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar m. kuslarım normalde sesli bi odada duruyorlardı sizin tavsiyelerinizle sessiz bi odaya aldım kusum yuvalıga gunde en az 1 kere girmeye basladı ama o odaya fazla girmediğimiz için petekler yanmıyor kışın
    petek yanan odalar ise sesli o dalar sizce ne yapmalyım kuslarım sesli ortamdan rahatsız olurlarmı

2. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

Valla kardeşim benim tanıdığım kuaför var arkadaşın dükkanda eşli kuş bakıyor o kadar sese ragmen kuşların maşallahı var 6 yavru çıkarttı şu an 5 yavrunun üstüne yatıyor onları besliyor kuşa bağlı biraz bana kalırsa

3. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    kimisi de diyo ses den strese girer

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Bizimkilerde salonda duruyor tv seyrediyoruz esimke hicbisey olmuyir kustan kusa degisir

5. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    iyi değistiriyorum ama İnsALLAH yavru alırım zaten onun için koymustum sessiz ortam olması için rahat ederler demislerdi ama neyse

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    benim kusum sessiz ortamda cok SIKILIYOR..tv li odada duruyor nesesi yerinde konusuyor hatta kendi sesinin bütün seslerden üstün cikmasi icin yaris yapiyor..neresi sicaksa oraya koyun bence önümüz kis..

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    madem kuş besliyorsun,tek yapman gereken PETEĞİ açmak :)

8. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    yani ortamın üretim için illa sessiz olmasımı gerekiyor

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Sessiz ortamda kuslar hep uyku halinde olurlar ama tv olan odada oterler ben bu sekilde dsnuyorum

10. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşın dediğine katılıyorum bizim burada bi abi var adam motorsiklet tamir dükkanı var ve 4 kafes çift kuşu var 1 tane de büyük kafes var onda da büyüyen yavruları ona koyuyor ve çift olan kuşlardan yumurtada alıyor o kadar gürültülü yer ama , bizimkiler ise sessiz sakin yerde yumurtlamıyorlar.

11. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    2 seçeneğin var. ya kuşların olduğu odanın kaloriferinide açıcaksın imkanın yoksa kuşları sıcak olan odaya alıcaksın.

Sayfayı Paylaş