Karadeniz Pet

Kıs geldi kusumu nereye koymalıyım

FatihGülhan

Meraklı Üye
arkadaslar m. kuslarım normalde sesli bi odada duruyorlardı sizin tavsiyelerinizle sessiz bi odaya aldım kusum yuvalıga gunde en az 1 kere girmeye basladı ama o odaya fazla girmediğimiz için petekler yanmıyor kışın
petek yanan odalar ise sesli o dalar sizce ne yapmalyım kuslarım sesli ortamdan rahatsız olurlarmı

Valla kardeşim benim tanıdığım kuaför var arkadaşın dükkanda eşli kuş bakıyor o kadar sese ragmen kuşların maşallahı var 6 yavru çıkarttı şu an 5 yavrunun üstüne yatıyor onları besliyor kuşa bağlı biraz bana kalırsa

Bizimkilerde salonda duruyor tv seyrediyoruz esimke hicbisey olmuyir kustan kusa degisir

iyi değistiriyorum ama İnsALLAH yavru alırım zaten onun için koymustum sessiz ortam olması için rahat ederler demislerdi ama neyse

benim kusum sessiz ortamda cok SIKILIYOR..tv li odada duruyor nesesi yerinde konusuyor hatta kendi sesinin bütün seslerden üstün cikmasi icin yaris yapiyor..neresi sicaksa oraya koyun bence önümüz kis..

madem kuş besliyorsun,tek yapman gereken PETEĞİ açmak :)

.[Nokta];78393' Alıntı:
Valla kardeşim benim tanıdığım kuaför var arkadaşın dükkanda eşli kuş bakıyor o kadar sese ragmen kuşların maşallahı var 6 yavru çıkarttı şu an 5 yavrunun üstüne yatıyor onları besliyor kuşa bağlı biraz bana kalırsa

Arkadaşın dediğine katılıyorum bizim burada bi abi var adam motorsiklet tamir dükkanı var ve 4 kafes çift kuşu var 1 tane de büyük kafes var onda da büyüyen yavruları ona koyuyor ve çift olan kuşlardan yumurtada alıyor o kadar gürültülü yer ama , bizimkiler ise sessiz sakin yerde yumurtlamıyorlar.

2 seçeneğin var. ya kuşların olduğu odanın kaloriferinide açıcaksın imkanın yoksa kuşları sıcak olan odaya alıcaksın.

Geri