petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kısa mesafeli kuş nasıl taşınır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cetinates tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    merhaba,

Binek otomobil ile şehir içi 8-10 km lik yarım saat sürecek taşımalarda kuşu kafesindemi yoksa kuşçuların kullandığı delikli kesekağıdındamı taşımak kuş için daha uygun olur ?

2. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Bence ufak bir kutuda taşınması daha iyi sağı solu görmez rüzgar varsa rüzgar yemez rahat rahat götürür getirirsin

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Otomobil ile 8-10 km lik mesafede bir sorun olacağını sanmıyorum. Gittiği yerde tekrar kafese konacağı için mevcut kafesinden çıkarmadan taşınabilir. Böylelikle kartona koymak için yakalamaya sonra tekrar kafese koymak için kartondan çıkarmaya gerek kalmaz bence. Yolda giderken hava akımına maruz kalmadıkça bir sorun olmaz.

4. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Küçük taşıma kafesleri oluyor.10 TL falan.Tavsiye ederim.Hem kuş kutu içinde olmadığından havasız kalmaz.Hem de kafes küçük olduğundan kuş ani bir harekette ordan oraya savrulmaz,tehlikeli alan kapsamı daralmış olur.[​IMG]

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    yanıtlar için teşekkürler,buna benzer çok küçük bir kafesim vardı,arka koltuğa koyup emniyet kemeriyle bağlayıp,taşımayı yaptım,kuşlar hiç tedirgin olmadı.

7. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kendi kafesinde tasidim ama ishal oldu bir iki gun sonra iyilesti sanirim klima acik oldugu icin eger klimayi vs acmazsaniz o kadar mesafeye kafes sorun olmaz daha once dayimin kusunu kafeste tasidim ona hic bir sey olmadi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş