petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kışınmı yazınmı alayım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve musa351 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

Kus almaya karar verdim ama yazınmı alayım kışınmı tam karar veremedim yazdan kışa gecerken hava değişikliğinden hasta oluyomus kışın hava soğuk oldugu için eve getirirken üşütürüm diye korkuyorum sizce ney yapmam lazım

2. Umut Türkpençesi

istediğiniz zaman alın . üşütme meselesine gelincede balkonda bakmadığınız sürece kış yaz farketmez . örtü örtersiniz üstüne eve getirirsiniz . kafese yemekleri saklamak için kullanılan streç film kaplayın tamamına değil tabi bi kısmı kalsın hava alması için . her koşulda kuşunuz kafeste rahat edecektir . ceyranda bırakmayın soğukta cam kenarına falan koymayın yeter.

3. musa351

musa351 Guest

Kusu alinca zate kutunun icinde oluyo kutuyu da ortmem gerekiyomu ki bizim ev serin oluyor her zaman ama uzerini devamli ortulu tutsamm serin zamanda bir sorun olurmu birde hasta olursa nasil iyilestirebilirim yakinlardqbi veteriner yok hasta olunca sadece vitaform var o usutmeye iyi gelirmi

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Gebze tarafına yakınsanız, alacagınız zaman bendeki yavrulardan yardımcı olabilirim size.

5. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Koydukları kutuyu da örtü ile sarın, nefes alabileceği açıklık olsun muhakkak. Eve getirdiğinizde soğuk değilse sorun olmaz. Ama ev soğuksa kafese koyduğunuzda 3 tarafını örtün ki birden sıcaktan soğuğa geçmesin. Zamanla vücudu ortamın ısısına alışır ve cereyandan koruduğunuz sürece sorun yaşamazsınız.

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Zaten kusu kapali kutuda veriyorlar. Yazin dogan kuslar biraz sorunlu olabiliyor.

7. musa351

musa351 Guest

Sorunlu derken

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:06 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

Yok ben izmitte oturuyorum biraz bana uzak

Sayfayı Paylaş