petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kısır Olabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve recai yılmaz tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

yaklaşık 1 senedir çift kuşum var. Dişi kızgınlık dönemini geçirdi. Yuvaya ilgisi çok fazlaydı ancak çiftleşmediler hiç. Dişi kızgınlık yumurtası dahi yapmadı. Dişi kuş kısır olabilir mi acaba? Tecrübeli arkadaşların desteklerini rica ederim.

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Bir sene bayağı uzun bi süre, kisirlik dişide olabilir kızgınlık yumurtası dahi olsa yapması lazımdı.Yumurtlasa dolsuz olsa Erkekte sorun derdim ama hiç yumurtlamadigina göre sorun dişidedir.

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Sıkıntılı bir durum bende de var böyle bir Dişi 2 erkeği attım bazen iyi anlaşıyorlar bazen Dişi erkeği yanına dahi yaklaştırmıyor bende de kızgınlık yumurtası olmadı sanırım benim Dişi de bir problem var

4. dennssel

dennssel New Member

Beğenileri:
    0
    aynı durumda bende var bekliyorum yakında dişiyi değiştirecem artık.

Sayfayı Paylaş