petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kısır olma belirtisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf ŞANLI tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf ŞANLI

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Bende 2 adet yerli disi muhabbet kusu var bunlari tanimadigim bir petshoptan yavruyken almstim suan 1 yasindalar yaklasik erkekleriyle cok iyi anlasiyolar ama yumurtlama isi yok forumdan anladgm kadariyla disiler kizgin( gaga rengine istinaden ) erkeklerde bir sıkınti yok ondan eminim disilerin kisir olma ihtimali var midir petshop ta satilanlarin oyle oldugunu duymustum resim en kisa zamanda eklicem. Ama bakilarak anlasabilcek bi belirti var midir ? Simdiden tesekkir ederim.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bende merak ettim bu konuyu takip edicem bilgim olmayan bir yere değinmişssiniz :)

3. Yusuf ŞANLI

Ilginize tesekkur ederim.

Erkekten kesin eminim cunku kizgnliktan elimle bile ciftlesti sperm cikti :)

#3 Yusuf ŞANLI, 6 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2014
  4. yolgezer

yolgezer Member

Beğenileri:
    1
    Kısır denilen şey sperm çıkmaması değil canlı sperm olmaması durumudur.İnsanlarda da kısırlıktan anlaşılan budur.Sperm gelir ama içinde canlı sperm az veya yok ise kısır olarak adlandırılır.

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    erkek kuşunuz yaşlıymış bu arada :)

6. Yusuf ŞANLI

Diger erkek 1 yasinda oda yavrudan beri bende suan resmini koyamiyorum evde olmadigim icin onuda en kisa surede eklicem disilerle beraber

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Dogrudur ben onu hani yasi acisindan soyledim kisir olmadigindan soyle eminim daha once yavrusu olmus bende degildi tabi ozaman. Bir arkadasimdam aldim onu yinede bilgi icin tesekkur ederim.

7. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek çok,güzel maşallah

8. Yusuf ŞANLI

Tesekkur ederim. Daha guzeli sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Sade sari olan suphelendigim disi evde olmadigim icin en net yakin resmi bu daha net resimleri en kisa zamanda gonderecem bu disinin kanatlarida surekli cikiyor ve dokuluyor bi yardimi olursa konuya tam uzuyor geri dokuluyor

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    bence Kısır olduğu çiftleşir yumurtlamaz veya yumurtalar sürekli boş çıkarsa anlaşılır.

10. Yusuf ŞANLI

Cok iyi anlastiklarini biliyorum. Opusmeler kasimalar felan ama ciftlesirken gormedim tum gun isteyim aksamda rahatsz etmek istemiyorum kuslari. Ama bu kadar kizgin ve anlasrlarken ciftlesmislerdir diye dusunuyorum.

11. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bu erkek kusların pıskolojılerı bozuk hepsı bas parmak hastası yanında cok kızısık bı dısı var tık yok onlarda parmakla iş görüyo :) kur yaparken gözleri küçülüyo

12. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Aytekin Bey doğru demiş. Benim dişi kuşlardan biri kısır. Erkek kuştan daha önce yavru aldım ama bu dişi kuşum yumurtlasa bile boş çıkar hep. Bugüne kadar defalarca yumurtladı. ( Eşinden ayrı olduğu zamanlarda bile) Ama yumurtalar hep boş çıktı. Doğaları gereği kendileride fark ediyor bu durumu. Artık yumurtladıktan birkaç saat sonra yiyor yumurtayı.

#12 Belinay Aksoy, 6 Mart 2014
    Son düzenleme: 6 Mart 2014
  13. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum :) ne yapsın kuş boşa gitmesin yiyeyim bari diyor

14. Yusuf ŞANLI

O esi yokken yumurtlama kisirliktan deil kizginliktan diye biliyorum 1 2 tane bos yumurtluyor. Daha once basima gelmisti tek disi besliyordum hic erkek gormedi kus ama bos bos yumurtluyordu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Ya hic sorma kac tane disi koydum yanina is yok elime gelince kendinden geciyor kus :)

Sayfayı Paylaş