petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kısırmı başka birşey mi var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kitiara tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Bir çift muhabbet kusum var yaklaşık 7 aydır beraberler çok iyi anlaşıyorlar
    3-4 aydır hergün çiftleştiklerini görüyorum ama yuvalığa girmiyorlar yumurta yok bu süre içinde disi kusum halsizleşti hasta değil ama huyları değişti önceden ısırırdı şimdi kendini zorla öpturuyor. Yemesi içmesi icmesi diskisi normal. Acaba yumurtaliklarindami sorun var?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Belki dediğiniz gibi kısırdır belki yumurta tıkanması vardır belki de bir türlü ortamı sevmemişlerdir inşaallah en kısa zamanda yumurtlarlar

3. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Veterinerlik bir durum varmı acaba yumurta tıkanması olcağını sanmıyorum kontrol ediyorum ortanla ilgilide sorunuda yok 3 yıldı benimle disi ve aliskin. Veterinere götürsem öğenebilirmiyim kısır olup olmadığını

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bu konu hakkında bir fikrim yok inşaallah bilen birisi cevaplayacaktır

Sayfayı Paylaş