petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kıskançlık.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    pazar günü bir soru sormuştum. 2 dişi 1 erkek yaşarmı diye dün akşam 2. erkeğimi tekli kafese aldım. konuyu kısaca söyle özetlim bende 2 erkek 2 dişi var bir çifthanem var ortadan böldüm yeşil dişimin yanında 2 erkek öldü :( 3. erkeğim ise pazar sabahı itibariyle kötü durumdaydı. Dün onu başka kafese aldım ( aspur verdim ilacını verdim) bugün sabah hareketlenmeye başladı biraz ama eski havasında değil. dışkısı sulu ama poposunda bir dışkı gözükmüyor.

şimdi en son şöyle birkonuya vardım.

acaba bu dişi kıskançlığından dolayı yanındaki erkeklere saldırıyor olabilirmi. Ben çünki akşamları eve geç geldiğim için gün içinde izleme fırsatım olmuyor .

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O dişide hastalık var ve kendi taşıyıcı olduğu için bir şey olmuyor yanındaki kuşlara oluyor benim anladigim bu geçmiş olsun

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    evet bu açıdan bakmamıştım teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş