Karadeniz Pet

Kitaplıktan 4 Katlı Kafes Yapımı

Hayırlı olsun. İnsanın kendi yaptığı daha bir başka oluyor. :) Emeğine sağlık.

Konuyu hortlatmış gibi olmayım ama emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Bende yaza böyle birşey düşünüyordum, araştırırken bu konuyu buldum, bayağı yardımcı olacak gibi. Ön tel ve ızgaranın ölçülerini istediğimiz gibi yapan ankarada bir yer var mı acaba? veya başka şehirde olur, kargo ile alabiliriz. Evimde fazladan beşli kitaplık var onu bu şekilde değerlendirmek istiyorum...

Konuyu hortlatmış gibi olmayım ama emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Bende yaza böyle birşey düşünüyordum, araştırırken bu konuyu buldum, bayağı yardımcı olacak gibi. Ön tel ve ızgaranın ölçülerini istediğimiz gibi yapan ankarada bir yer var mı acaba? veya başka şehirde olur, kargo ile alabiliriz. Evimde fazladan beşli kitaplık var onu bu şekilde değerlendirmek istiyorum...

naturbird, yiğit kafes, kordon kafes, yuvalik.com, seba kafes bu firmalar ön tel ve tava yapıyorlar.

emegınıze saglık ama bırsey sorucagım derınlıgı az degılmı kucuk gıbı 30 cm falan gıbı ?

Ben de yeni görüyorum, elinize sağlık, tüketim çağında yaşıyoruz, parasını verip almak kolay, siz kullanmadığınız bir eşyayı, daha kullanışlı bir şeye dönüştürmüşsünüz, maşallah...

emegınıze saglık ama bırsey sorucagım derınlıgı az degılmı kucuk gıbı 30 cm falan gıbı ?

bu tarz bende yapmayı düşündüm.tekzen,koçtaş gibi yerlerden 70-80 liraya kitaplık alıp öntel ve tava sipariş edecektim.sonra düşündüm derinlik 25-30 civarı olacak.hemde özel sipariş öntel tava maliyetiyle birlikte 150-200e yakın para çıkacak. vazgeçtim tel kafes düşünüyorum.

Bencee 30 cm derinlik fena değil, yatay olarak zaten yeterince geniş. Rafların ölçülerine göre olan ön tel için 5 tanesine 40 tl diyor bir yerde. zaten kitaplığı zamanında 50 tl ye almıştım. ölçülere uygun birde ızgara alırsam tamamdır. yaklaşık 100-120 tl ye güzel bi box olur gibime geliyor. hem kitaplığın görüntüsüde daha güzel durur (tabi zevk meselesi)

hayırlı olsun gülegüle kullan kardeş

sa emeğine saglıktbrkler

Gerçekten çok iyi değerlendirmişsin helal olsun çok güzel olmuş.

gerçekten profesyonelce bir çalışma , hayırlısı olsun

Maşşallah bende hep böyle yapmaya çalışmışımdır ama sonunda saçma bişey yüzünden bozuyorum :D

Geri