Karadeniz Pet

kitaplıktan box kafes olurmu?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
aslında olur diye biliyorum.ancak tekzen sitesini incelerken fiyatlarının çok pahalı olmadığını gördüm. ölçülerde 20-25 cm derinlik durumu yetersiz mi gelir sizce? linkten inceleyebilirsiniz.

fiyatlar uygun.alınıp internetten öntel, tava ve ızgarayla çokta masraf olmadan box yapılır gibi geldi bana. ürün için söyle bir açıklamada mevcut "Ürünlerimizin tamamı ithal bağlantı parçaları ve yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha kullanılarak üretilmiştir."

kuşlar için uygunmudur.yorumlarmısınız

Adore Beş Katlı Arkalıklı Kitaplık AKTP-07-CB-1 - Tekzen

olur.. [MENTION=12321]ereniren[/MENTION] arkadaşımız kitaplıktan süper kafes yapmış, ben şahsen yerinde de gidip gördüm... konularının arasında da vardır belki profiline bak istersen... ürün sayfasında derinlik 24cm yazmış.. bana biraz dar olur gibime geldi ama...

Son düzenleme:
olur.. [MENTION=12321]ereniren[/MENTION] arkadaşımız kitaplıktan süper kafes yapmış, ben şahsen yerinde de gidip gördüm... konularının arasında da vardır belki profiline bak istersen... ürün sayfasında derinlik 24cm yazmış.. bana biraz dar olur gibime geldi ama...

evet inceledim güzel yapmış gerçekten.benimde derinlik kafamı karıştırdı.28cm derinlik olan da var.linkteki gibi. böyle bir şey düşünüyorum.hayırlısı bakalım.başka arkadaşlardan da yorum alalım.

Alpino Kitaplık Beyaz/Marin - Tekzen

bak bu ikincisi kafes yapımına ilkinden daha uygun bence. hem fiyatı da daha uygun..

kitaplığın ölçüleri 64 x 183 x 24 cm şeklinde bu ölçülerde tava ve önteli özel olarak sipariş etmen gerekir.bildiğim kadarıyla 64*24 şeklinde standart tava yok.bu da maliyeti artırır.ilk önce tava ve öntel maliyetini hesaplayın bence

Bence'de önce öntel ve tava ölçülerine göre kafes yapınız. Şahsi fikrim, Bende box kafes kullanıyorum tek avantajı temizlik. Tel kafeslerde üretim daha ucuz ve daha randımanlı; 5 kat bir üretim kafesi kullanmanızı tavsiye ederim.

Bence'de önce öntel ve tava ölçülerine göre kafes yapınız. Şahsi fikrim, Bende box kafes kullanıyorum tek avantajı temizlik. Tel kafeslerde üretim daha ucuz ve daha randımanlı; 5 kat bir üretim kafesi kullanmanızı tavsiye ederim.
tel kafes olarak piyasada 60lik cifthaneler mevcut. ortadan bolunce bir çiftte 30cm genislikte yer kaliyo bana az gibi geldi.siz cifthane mi onerirsiniz yoksa 45lik tekli ustune kat eklenen üretim kafeslerinden mi?

45 tel üst üste, eğer temizlik sıkıntı olmazsa

Bu tür ürünlerde parlaklık için astar son kat falan vuruyorlar kuşa zarar veriyormus yoksa bende yapacaktım :D

Geri