petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kitaplıktan box kafes olurmu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bysmtnc tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    aslında olur diye biliyorum.ancak tekzen sitesini incelerken fiyatlarının çok pahalı olmadığını gördüm. ölçülerde 20-25 cm derinlik durumu yetersiz mi gelir sizce? linkten inceleyebilirsiniz.

fiyatlar uygun.alınıp internetten öntel, tava ve ızgarayla çokta masraf olmadan box yapılır gibi geldi bana. ürün için söyle bir açıklamada mevcut "Ürünlerimizin tamamı ithal bağlantı parçaları ve yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha kullanılarak üretilmiştir."

kuşlar için uygunmudur.yorumlarmısınız

Adore Beş Katlı Arkalıklı Kitaplık AKTP-07-CB-1 - Tekzen

2. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    olur.. [MENTION=12321]ereniren[/MENTION] arkadaşımız kitaplıktan süper kafes yapmış, ben şahsen yerinde de gidip gördüm... konularının arasında da vardır belki profiline bak istersen... ürün sayfasında derinlik 24cm yazmış.. bana biraz dar olur gibime geldi ama...

#2 Adalet TOSUN, 22 Ocak 2015
    Son düzenleme: 22 Ocak 2015
  3. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    evet inceledim güzel yapmış gerçekten.benimde derinlik kafamı karıştırdı.28cm derinlik olan da var.linkteki gibi. böyle bir şey düşünüyorum.hayırlısı bakalım.başka arkadaşlardan da yorum alalım.

Alpino Kitaplık Beyaz/Marin - Tekzen

4. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    bak bu ikincisi kafes yapımına ilkinden daha uygun bence. hem fiyatı da daha uygun..

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    kitaplığın ölçüleri 64 x 183 x 24 cm şeklinde bu ölçülerde tava ve önteli özel olarak sipariş etmen gerekir.bildiğim kadarıyla 64*24 şeklinde standart tava yok.bu da maliyeti artırır.ilk önce tava ve öntel maliyetini hesaplayın bence

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence'de önce öntel ve tava ölçülerine göre kafes yapınız. Şahsi fikrim, Bende box kafes kullanıyorum tek avantajı temizlik. Tel kafeslerde üretim daha ucuz ve daha randımanlı; 5 kat bir üretim kafesi kullanmanızı tavsiye ederim.

7. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    tel kafes olarak piyasada 60lik cifthaneler mevcut. ortadan bolunce bir çiftte 30cm genislikte yer kaliyo bana az gibi geldi.siz cifthane mi onerirsiniz yoksa 45lik tekli ustune kat eklenen üretim kafeslerinden mi?

8. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    45 tel üst üste, eğer temizlik sıkıntı olmazsa

9. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu tür ürünlerde parlaklık için astar son kat falan vuruyorlar kuşa zarar veriyormus yoksa bende yapacaktım :D

10. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş