petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızarıklık deri ve isal yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berke Yukel tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Abilerim arkadaşlar Merhaba ben yeni bi kuş almış bulunmaktayım bu gün ilk defa bi evcil hayvanı agirliycam :) ama 6 aylık sanırım şirine( kuşum :) ) ama çok agir olmamakla beraber isal oldu tuylerinde pislik var ayrıca derisi kırmızı bir renkte önemli bir şeyi varmıdır rica ederim yardım edin, isal ilacı alıp suyuna 5 damla damlattim lakin yeni geldiğinden olsa gerek dokunmuyor bile suyuna . Son olarak birde disi ve 6 aylık bir muhabbet kuşu egitilebilirmi sadık bir arkadas olabilirmi gerekli ilgiyi görürse yoksa imkansız mi dir çok teşekkür ederim şimdiden :)

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    gerekli ilgiyi görürse elbet sizle arkadaş olur mesela en de kuşumu 1 aylıkken almıştım dişiydi 1 ayda anca alıştı bana şuan o kadar iyi dostuz ki bana çok sadık unutma dişiler çok sadık olurlar :)
    fakat bu dişiler biraz daha uğraştırabiliyolar senin şirine bide 6 aylık biraz daha zor alışacaktır elbet ama gerekli lgiyle çoğu kuşla arkadaş olunabilir

Sayfayı Paylaş