petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızgın oldugu halde çiftleşmeye yanaşmayan dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve emincan19 tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. emincan19

emincan19 Guest

İngiliz çek kırması çiftim kızgın oldugu halde çiftleşme gerçekleşmediği gibi erkek kur yapınca dişi ona vuruyo arada nadiren öpüşme oluyo daha önceden yavru alınmış olmasına ragmen neden böyle bir olay oluyo ve benim ne yapmam lazım

Teşekkürler....

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Daha önce aynı çiftten mi yavru alındı? Umarım tez zamanda birbirlerine kaynaşırlar. :)

3. emincan19

emincan19 Guest

evet kardeşim bu çiftten yavru alınmış tanıdgım bi petshopdan aldım kendi yavrum daha öncede yavru aldık demişti

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    resmini koyarmısınz

5. emincan19

emincan19 Guest

suan müsaid değilimde yarın felan olurmu kardeşim

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    aynı durum bendede var fakat benımkiler daha önce ciftleşmedi. Arada öpüsüyorlar erkek dişiyi besliyor felan ama bazen de dişi erkek yanasında vuruyor. Dişi cok kızgın erkekde öyle ama olmuyor işte :S

7. Saffet Kürkcü

iyi günler , ben yeni üye oldum , daha önce hic forumlarda bulunmadim , bu muhabbetler en sonunda beni de üye yaptirdi :) 3,5 yildir muhabbet besliyorum ayni problem bende de var. Ailem erkek bi kus almis ben yurt disinda okudugum icin , ikiside kizgin durumda , kavgada etmiyolar ama ese de gelmiyolar, mamalari düzenli olarak veriliyor , kafeslerinin yeri cok güzel günes aliyor , hatta gün icinde ara ara müzik dinletiyolar , kimse rahatsiz etmiyor , ama bizim kus yuvaya dahi yaklasmiyor. Acikcasi ne yapmam gerektigini bilmiyorum.

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence böyle durumlarda en iyi çözüm eş değiştirmek çünkü bazı kuşlarda olmayınca olmuyor ne yaparsanız yapın çiftleşmiyorlar.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu kizgin olsada ciftlesmiyor