Karadeniz Pet

Kızgın oldugu halde çiftleşmeye yanaşmayan dişi

• Konbuyu başlatan emincan19
  • Başlangıç tarihi
E

emincan19

Guest
İngiliz çek kırması çiftim kızgın oldugu halde çiftleşme gerçekleşmediği gibi erkek kur yapınca dişi ona vuruyo arada nadiren öpüşme oluyo daha önceden yavru alınmış olmasına ragmen neden böyle bir olay oluyo ve benim ne yapmam lazım

Teşekkürler....

Daha önce aynı çiftten mi yavru alındı? Umarım tez zamanda birbirlerine kaynaşırlar. :)

evet kardeşim bu çiftten yavru alınmış tanıdgım bi petshopdan aldım kendi yavrum daha öncede yavru aldık demişti

suan müsaid değilimde yarın felan olurmu kardeşim

aynı durum bendede var fakat benımkiler daha önce ciftleşmedi. Arada öpüsüyorlar erkek dişiyi besliyor felan ama bazen de dişi erkek yanasında vuruyor. Dişi cok kızgın erkekde öyle ama olmuyor işte :S

iyi günler , ben yeni üye oldum , daha önce hic forumlarda bulunmadim , bu muhabbetler en sonunda beni de üye yaptirdi :) 3,5 yildir muhabbet besliyorum ayni problem bende de var. Ailem erkek bi kus almis ben yurt disinda okudugum icin , ikiside kizgin durumda , kavgada etmiyolar ama ese de gelmiyolar, mamalari düzenli olarak veriliyor , kafeslerinin yeri cok güzel günes aliyor , hatta gün icinde ara ara müzik dinletiyolar , kimse rahatsiz etmiyor , ama bizim kus yuvaya dahi yaklasmiyor. Acikcasi ne yapmam gerektigini bilmiyorum.

Bence böyle durumlarda en iyi çözüm eş değiştirmek çünkü bazı kuşlarda olmayınca olmuyor ne yaparsanız yapın çiftleşmiyorlar.

Geri