Karadeniz Pet

Kızgın sağlıklı ingiliz dişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan ERKAN

Onursal Üye
satıldı

Arkadaşlar kuş çok kızgın ve yorulmamış ingilizdir , bileziklidir. yaklaşık 1.5 2 yaşlarındadır.Kuşta herhangi hastalık yoktur yada ıskarta olacak bir kuş değildir..Alana hayırlı olsun..Ö.m ile ulaşabilirsiniz,sorularınızı sorabilirsiniz..

FİYAT : 90 TL..

358dt8x.jpg

23hsq61.jpg

v7y9y.jpg

20fb39d.jpg

2s9yszl.jpg

3518m7n.jpg

ARKADAŞLAR BU ARADA DİP NOT OLARAK DÜŞMEK İSTEDİM,SATMAK İÇİN İLAN AÇTIĞIM HİÇBİR KUŞ ISKARTA YADA İŞİME YARAMADIĞI İÇİN SATTIĞIM KUŞ DEĞİLDİR..ŞEHİR DIŞI OLMAYAN ARKADAŞLAR ALIR EVİNE GÖTÜRÜR 2 3 GÜN İNCELER BAKAR BEĞENMEZSE PARALARINI GERİ VERİRİM..BEN SATTIĞIM HİÇBİR KUŞU MADDİ AMAÇ İÇERİSİNDE SATMIYORUM..KOYU BİR HOBİCİYİM:)

SAYGILARIMLA..

Son düzenleme:
Maşallah serkan abi hayırlı satışlar olsun..

Saolun arkadaşlar..

teşekkürler Mehmet ustam beğenmenize sevindim..

FİYATI YAZMAMIŞIM kimsede uyarmıyor :)

agalara beleş :)

Saol Muammer abi bende fiyat 2. plan öncelik sizlerin beğenmesi..

kardeş k.maraş elbistana gönderme şansın varmı kuşu ?

Lütfi bey o kadar yola kuşu gönderemem..Yolda sorun olursa hayvana bişey olursa üzülürüm..Keşke 3 gün önce haberim olsaydı arkadaşım özel aracıyla elbistana gitmişti onunla gönderirdim ama kısmet değilmiş..Umarım aradığının en kısa zamanda bulursunuz.

saygılarımla..

Lütfi bey o kadar yola kuşu gönderemem..Yolda sorun olursa hayvana bişey olursa üzülürüm..Keşke 3 gün önce haberim olsaydı arkadaşım özel aracıyla elbistana gitmişti onunla gönderirdim ama kısmet değilmiş..Umarım aradığının en kısa zamanda bulursunuz.

saygılarımla..

kardeş eğer muavini tembihlersen bişey olmaz ben ankaradan antepden daha önce kuş getirtmiştim yolda bişey olmaz 10 saat yola dayanabiliyolar ?

yolda birşey olmasa bile artık çok zora düşürüyorlar kabul etmiyorlar firmalar..

MaşAllah ustam hayırlısı olsun almak isterdim.

Tesekkurler arkadaslar..lutfen sehir dışı almak isyenler o.m atmasin..hava sartlarindan dolayi gondermek istemiyorum.
Anlayisiniz icin tesekkurler..

Serkan abim sanırım bu dün bana bahsetmiş olduğun hanımefendi değil mi :D MaşAllah tosun paşama çok tatlı harika yaa :D

Hayırlı satışlar diliyorum abim.

Aynenn kardeşim..teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...