Karadeniz Pet

kızgınlık yumurtası

kariza

Yeni Üye
kızgınlık yumurtasını muhabbet kuşu enfazla kactane yumurtlar ve yumurtlarsa ustune yatarmı son olarakta yavru çıkması mumkunmu yatarsa

benim arka arkaya 4 kuluçkada 28 tane yapan bir dişi kuşum vardı.. üzerine yatıyorlar evet. kendilerini harap edene kadar devam ediyor bu. eğer dişi tek ise mutlaka yanına bir erkek koyulmalı.
döllenmemiş yumurtadan yavru çıkmaz

kızgınlık yumurtasını muhabbet kuşu enfazla kactane yumurtlar ve yumurtlarsa ustune yatarmı son olarakta yavru çıkması mumkunmu yatarsa

muhabbet kuşu 4 5 gibi bir yumurta yapar yatada bili yatmayada eger yatarsa yavru olmaz çünkü yumurta dölsuz bana kalırsa kızgınlık yumurtasıysa at gitsin boşuna hayvan yatmasın

bu kuşuna ve sizin bakımınıza göre değişir kimi kuş 4 yapar kimi 8 9 vs

erkek var yanında ama hiç çiftleştıklerını görmedim erkegi yenı aldım eşe attım dişi vardı bende yanına erkek aldım 15 gün içinde eş tutular yem kusma ve kaşımalr var ama erkegın kur yaptıgını görmedim ama dişi yuva hazırlıgı felan yaptı kumları felan dısarı atmıs 1 hafta kadar yuvayla ılgıledı sonra yuvdan dısarı cıkmayınca merak ettım bakttım altında ıkıtane yumurta var

dostum 15 gunluk eş olan bir cift hemen çifleşmez

Geri