petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızgınlık yumurtası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kariza tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    kızgınlık yumurtasını muhabbet kuşu enfazla kactane yumurtlar ve yumurtlarsa ustune yatarmı son olarakta yavru çıkması mumkunmu yatarsa

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    benim arka arkaya 4 kuluçkada 28 tane yapan bir dişi kuşum vardı.. üzerine yatıyorlar evet. kendilerini harap edene kadar devam ediyor bu. eğer dişi tek ise mutlaka yanına bir erkek koyulmalı.
    döllenmemiş yumurtadan yavru çıkmaz

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    muhabbet kuşu 4 5 gibi bir yumurta yapar yatada bili yatmayada eger yatarsa yavru olmaz çünkü yumurta dölsuz bana kalırsa kızgınlık yumurtasıysa at gitsin boşuna hayvan yatmasın

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bu kuşuna ve sizin bakımınıza göre değişir kimi kuş 4 yapar kimi 8 9 vs

5. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    erkek var yanında ama hiç çiftleştıklerını görmedim erkegi yenı aldım eşe attım dişi vardı bende yanına erkek aldım 15 gün içinde eş tutular yem kusma ve kaşımalr var ama erkegın kur yaptıgını görmedim ama dişi yuva hazırlıgı felan yaptı kumları felan dısarı atmıs 1 hafta kadar yuvayla ılgıledı sonra yuvdan dısarı cıkmayınca merak ettım bakttım altında ıkıtane yumurta var

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum 15 gunluk eş olan bir cift hemen çifleşmez

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu kizginlik yumurtasi

,
  2. muhabbet kuşu kızgınlık yumurtası nedir

,
  3. kızgınlık yumurtası atan muhabbet kuşu

,
  4. dişi muhabbet kuşu kızgınlıktan kac tane yumurta yapar