Karadeniz Pet

Kızgınlık yumurtası

Kadir Mustafa

Meraklı Üye
Kuşum ilk yumurtasını yaptı 4 gün önce arkasından başka yumurta yapmadı. Kızgınlık yumurtası mıdır nedir tam olarak bilen var mı bu konuyu. Başka yumurtlamaz mı yoksa bi süre sonra mı yumurtlar.

buyuk ihtimal kizginlik yumurtasidir ama bence siz yumurtaya dokunmayan disi kendi halleder..

o zaman zaten yatmaz..o yumurtayi alin bence.artik birdaha ki kuluckayi beklemelisiniz.

Yere yaptığı yumurtayı yuvalığa koymayın yumurtayı kırar sonra alışır kırmaya . benim dişim alıştı kırmaya mesela

ilk kuluçkasında 3 yumurta yaptı ve yatmadı bende aldım altından 1 hafta sonra ve 10 gün sonra tekrar yumurtladı ayın 16 da 1. ve 18 de bir tane şuan 2 yumurta var fakat yatmıyor ne yapmalıyım

Kuşunuz belli bir süre sonra yatacaktır. Eğer atmıyorsa huzursuz ediyor olabilirsiniz güvende olmadığını düşünüp kuluçkayı durduruyordur.. Siz bu ara pek rahatsız etmeyin

Kuşunuz belli bir süre sonra yatacaktır. Eğer atmıyorsa huzursuz ediyor olabilirsiniz güvende olmadığını düşünüp kuluçkayı durduruyordur.. Siz bu ara pek rahatsız etmeyin

Bu çifti yeni aldım ve 1 gün sonra yumurtladı ama kafes tabanına sanırım yeni kafese alışamadığı için başka da yumurtlamadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

ilk kuluçkasında 3 yumurta yaptı ve yatmadı bende aldım altından 1 hafta sonra ve 10 gün sonra tekrar yumurtladı ayın 16 da 1. ve 18 de bir tane şuan 2 yumurta var fakat yatmıyor ne yapmalıyım

Hocam yeni konu açarsan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Kadir Bey kusura bakmayın ben diğer arkadaş için demiştim.. Sizin konunuza gelirsek ortam değişikliğinden bu tarz şeyler olur birdahaki kuluçkasında düzenli bir şekilde yuvasına yumurtlayacaktır inşaallah

Geri