petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızgınlık.?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berrin YASMİN tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    11 aylık kendi yavrum olan dişi var ve tek 1 hafta veya 10 gùndür kafes tabanında duruyordu kafese yaklaştıgımda cıyak cıyak bagırıyordu dün kafesi temizlerken bi baktım kafes tabanında 1 tane yumurta ve bugünde 1 tane daha yumurtlamış dünkü yumurtayı attm bugünkü yumurtayı atmadım kızgınlık yumurtası kaç tane olur ve eş almalımıyım.? Ve kardeşinin eşi oldugu halde yumurtlama ve kızışma yok bu tek oldugu halde yumurta yaptı.....Profil resmimdeki kuş.

#1 Berrin YASMİN, 13 Ocak 2014
    Son düzenleme: 14 Ocak 2014
  2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Tek durdukları ve diğer kuşları gördükleri zaman daha çabuk kızışıyorlar. kaç tane yumurtlar orasını bilemiyorum. O yavruya güzel bi eş ayarlayın, Berrin hanım. O yavrunun renkleri çok güzeldi.

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    O tek olduğu için digerleri görmüyor ama seslerını duyuyor aynı odadalar ve dediginiz gibi rengi çok güzel ve hatırlarsanız o kuşum biraz ayagı içe dogru basıyor sizce ne renk almalıyım.

#3 Berrin YASMİN, 13 Ocak 2014
    Son düzenleme: 13 Ocak 2014
  4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Kendisine benzer veya mavi olabilir.Gerçi bizim isteğimize bırakmazlar kendileri karar verir.

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım teşekkür ederim ben seçmeyi düşünüyorum ama havalardan dolayı dışarı çıkartmak istemiyorum ama nasip.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

..güncel..

#5 Berrin YASMİN, 15 Ocak 2014
    Son düzenleme: 15 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş