Karadeniz Pet

Kızıl Dal Darı İsteyenler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kilosu 20 tlden kizil dari satan tanidigim var. Kargoo ile istediginiz kiloyu yollayabilir. Kaliteli kizil dari ben cok memnunum arzu edene 1 er kilo olarakta yollayabilir.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kilosu 20 tlden kizil dari satan tanidigim var. Kargoo ile istediginiz kiloyu yollayabilir. Kaliteli kizil dari ben cok memnunum arzu edene 1 er kilo olarakta yollayabilir.

Kilosu 20TLden Kızıl darı ben hiç duymadım. Dal darı ya da kum darı dedikleri olabilir.

Hayir levent bey kizil dari.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

fcb8abfd593e2c7279fb1a0b164babe3.jpg

Kizil dari bu değilmi sizin satacaginiz.

Kuruma hastalığına yakalanmiyormus bunu yiyen kuşlar. Supermis ama gonderemiyorsunuz şehir dışına ne yapalım biz başka alabileceğimiz kişiler varmı peki?

Merhaba Ahmet bey

Fotoğrafdaki gibi mi kızıl darılar kullanmış olduğunuz ? bİlgi alabilirmiyim bende

Merhaba Ahmet bey

Fotoğrafdaki gibi mi kızıl darılar kullanmış olduğunuz ? bİlgi alabilirmiyim bende
Aynisi ewet ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

20 kuş var ne kadar almam gerekir?
1 kilo alsaniz bir sure yeter zaten ben sudekli vermiyorum 2 3 gunde kus basina bir dal koyuyorum cokta faydasink goruyorum.

Istanbul da nerede bir deneyelim bakalım 20 tl uygun ama dari nasil bakmak lazim

Levent bey yanılmıyorsam Mecidiyeköy'de çalışıyordunuz. Eğer Mecidiyeköy'den teslim edebilirseniz size uygun bir vakitte ben de alırım 1 kilo.

Ben de 1 kilo almak istiyorum ama sehir disina gidiyorum iki ay sonra donucem nasil olucak

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Ben burada satış yapmıyorum, para kazanmıyorum. Sadece kalitesinden emin olduğum bir üreticiden kızıl dal darı almak istedim ancak 20kg aşağıaında satış yapmadığını söyledi. Ben de yanımda yer alacak arkadaşlar bulayım dedim. Hiç bir surette kar amacım yok. Ancak piyasada pek çok kişi değişik fiyatlarda satış yapıyor isteyen istediği yerden almakta özgür. Bu konuda tartışma ortamı ve pazarlıklar olmasın lütfen.

Levent bey yanılmıyorsam Mecidiyeköy'de çalışıyordunuz. Eğer Mecidiyeköy'den teslim edebilirseniz size uygun bir vakitte ben de alırım 1 kilo.

Tamamdır, ekliyorum listeye.

Ben de 1 kilo almak istiyorum ama sehir disina gidiyorum iki ay sonra donucem nasil olucak

Döndüğünde alırsın Berfin, sorun yok.

Arkadaşlar Ben burada satış yapmıyorum, para kazanmıyorum. Sadece kalitesinden emin olduğum bir üreticiden kızıl dal darı almak istedim ancak 20kg aşağıaında satış yapmadığını söyledi. Ben de yanımda yer alacak arkadaşlar bulayım dedim. Hiç bir surette kar amacım yok. Ancak piyasada pek çok kişi değişik fiyatlarda satış yapıyor isteyen istediği yerden almakta özgür. Bu konuda tartışma ortamı ve pazarlıklar olmasın lütfen.

Tamamdır, ekliyorum listeye.

Döndüğünde alırsın Berfin, sorun yok.
İyi o zaman cok tesekkur ederim

Levent bey selamlar. Teslimat ne zaman olacak ödemeyi alırken mi yapacağız bi bilgi verir misin

Fatih Çevik

levent abi 1 kg de bana yaz .

Bayramdan sonra 2 hafta izinliyim. Döndüğümde alabilirsem agustos başı gibi ve ödemeyi alırken yapıyorsak 5 kilo da bana yaz. (3+2 ayrı paket olursa sevinirim)

Fatih Çevik

Bende mecidiyeköyden alırım banada 1 kilo yazarmısın levent bey bilği için kısa msjda atabilirsiniz buluşma günü için tşkler
0544 447 78 47

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...