Karadeniz Pet

Kızıl Dal Darı İsteyenler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah razı olsun Levent abi. kuşlar götürüyor : )

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]
[MENTION=11767]Hamdi AKCA[/MENTION]
[MENTION=16514]Berfin Başocak[/MENTION]
[MENTION=12010]Murat_[/MENTION]
[MENTION=15699]yigit72[/MENTION]
[MENTION=14711]Poyraz KURT[/MENTION]

Cuma gününe kadar görüşemezsek, 15 Eylüle kadar yokum.
Hafta içi akşam saatlerinde 19:00-20:00 gibi Maltepeye gelebilirsiniz. Maltepeye gelme şansım yok diyen arkadaşlarla Maltepe-Kadıköy hattında ortak noktada bana uyan bir saatte görüşebiliriz.
Gelmeden önce telefon açın mutlaka. Numaram 532 793 30 25
Konum https://www.google.com/maps?ll=40.9...gl=US&mapclient=embed&cid=4631237763267449913

Daldarıyı özellikle sultan papağanlarım çok sevdi. Haftada bir dal ile 6 ay yeter bana. Bu arada harika erkek mubiş için teşekkürler. Benim dişi ile hemen eş oldular.

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]
[MENTION=11767]Hamdi AKCA[/MENTION]
[MENTION=16514]Berfin Başocak[/MENTION]
[MENTION=12010]Murat_[/MENTION]
[MENTION=15699]yigit72[/MENTION]
[MENTION=14711]Poyraz KURT[/MENTION]

Cuma gününe kadar görüşemezsek, 15 Eylüle kadar yokum.
Hafta içi akşam saatlerinde 19:00-20:00 gibi Maltepeye gelebilirsiniz. Maltepeye gelme şansım yok diyen arkadaşlarla Maltepe-Kadıköy hattında ortak noktada bana uyan bir saatte görüşebiliriz.
Gelmeden önce telefon açın mutlaka. Numaram 532 793 30 25
Konum https://www.google.com/maps?ll=40.9...gl=US&mapclient=embed&cid=4631237763267449913
Eğer daha önce görseydim arkadaşımı gönderebilirdim ama bugün gördüm 15 eylülden sonra gelip alırım teşekkür ederim

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kızıl dar darimi aldım her şey için çok tesekkur ederim levent abi

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=16514]Berfin Başocak[/MENTION] [MENTION=12010]Murat_[/MENTION]
Sizin darılar da hazır bekliyor.
(Not: Alınmayan darılar bayram sonu başla istekli arkadaşların olacak.)

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=16514]Berfin Başocak[/MENTION] [MENTION=12010]Murat_[/MENTION]
Benim planim disinda olaylar gelistigi icin donemiyorum ama kesinlikle alamasam da arkadasimi yollayacagim kusura bakmayin

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varsa istekli arkadaş verebilirsin sn Müd mod levent acar

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi ben bu dal darıyı senin verdiğin gibi aynı öyle o poşette muhafaza ediyorum. bozulurlar mı acaba? nasıl muhafaza etmeliyiz?

Poşette de durur, serin ve kuru yerde saklamalısın.
Tekrar toplu alım varmı usta kaçırmışım ben veya elinde fazla olan? Varsa eğer talibim :)

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sedat bayramdan sonra gelirsen 2kg var elimde.
bİR iptal geldi bir de aramadı sormadı sipariş verenlerden..
1 kilosuna talibim diğer bir kiloya da [MENTION=15625]Abdurrahman TEKNECİ[/MENTION] Arkadaşım alacaktı sanırım bi sorim.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.A.
Talip olmazmıyım :) ben söyledim dönüş yaparım dedi ama aklından çıktı galiba Levent abinin.

1 kilo alacağım.Gönderim ve ödeme hakkında bilgi verirseniz bende size adresimi atayım.

Ben satış yapmıyorum. Sipariş aldım, kendimle birlikte arkadaşlara da aldım.
Şu an elimde alınmayan 2 kg var. 25TL/kg İsteyen olursa Maltepe yerinden, Anadolu yakası elden teslim edebilirim. [MENTION=15625]Abdurrahman TEKNECİ[/MENTION] [MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] [MENTION=16756]BAHUC[/MENTION]

Yarın ortak nokta nerde buluşabiliriz acaba 1 kg alayım sözümüzde duralım.

Yarın ortak nokta nerde buluşabiliriz acaba 1 kg alayım sözümüzde duralım.

Yarınki programım..
10:00 Maltepe
11:00 Kısıklı
12:00 Moda
13:00 Maltepe

İhtiyacın varsa al Abdurrahman, yoksa sorun yok. Hiç satılmasa kuşlara veririm. Gerçi yeterince aldım ben.. :)

Yarınki programım..
10:00 Maltepe
11:00 Kısıklı
12:00 Moda
13:00 Maltepe

İhtiyacın varsa al Abdurrahman, yoksa sorun yok. Hiç satılmasa kuşlara veririm. Gerçi yeterince aldım ben.. :)

abi selam ,

maltepenin neresinde buluşabiliriz acaba Maltepe carrefour olur mu

abi selam ,

maltepenin neresinde buluşabiliriz acaba Maltepe carrefour olur mu

Şu an eve geldim, sabaha kadar evdeyim. Buyur gel istersen.
Bağlarbaşı mah. İnönü cad. No:69 Maltepe
Karfura yakın oldukça.
E-5te 70 evler köprüsü (Huzur evi durağı) ile minibüs yolunda istasyon durağı arasında bulunduğum yer. Ararsan tarif ederim.

532 793 30 25

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

@Abdurrahman TEKNECİ ve [MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] kalan darıları aldılar, hayırlı olsun.
2kg kaldı onlar da [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]'in. Atacam dışarı sokakataki kuşlar yesinler bunları da. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...