Karadeniz Pet

Kızıl dal darı kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 kilo da ben alacağım Mesajınızı bekliyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam özel mesaj bekliyorum. 0533 954 95 83 ulaşabilir misiniz?

Banada ulaşır mısınız?

Eskişehirin tam neresi? belki elden teslim alırım..

Şirintepedeyim. Eczacılika yakın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

izmire gönderim yaparsanız 1 kiloda ben alayım

1 kilo almak istiyorum tekrar iletişime geçer misiniz

1 kilo da ben alacağım Mesajınızı bekliyorum

Hocam özel mesaj bekliyorum. 0533 954 95 83 ulaşabilir misiniz?

Banada ulaşır mısınız?

Özelden iletişime geçenlere detaylı bilgi aktardım.
İlginiz için teşekkür ederim.

Dün sipariş verenlerin kargoları bugün gönderim için teslim edildi.

Özelden cep no alabilirmiyim

Mobilden gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

@Sertaç Arslan cep no yazarmisin özelden

Mobilden gönderildi.

Birkaç arkadaş birleşip biz de toplamda 6 kg almak istiyoruz. Miktar söylesek söylediğimiz miktara göre ayırma şansınız var mı acaba?

3 kilo almak istiyorum ama kargo ücreti ne tutar acaba istanbula

Özelden cep no alabilirmiyim

Mobilden gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

@Sertaç Arslan cep no yazarmisin özelden

Mobilden gönderildi.

Özelden yazdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Birkaç arkadaş birleşip biz de toplamda 6 kg almak istiyoruz. Miktar söylesek söylediğimiz miktara göre ayırma şansınız var mı acaba?

Tabi ayrı ayrı gönderim yapabilirim veya bir kolide ayrı ayrı paylaştırabilirim.

3 kilo almak istiyorum ama kargo ücreti ne tutar acaba istanbula

Açıkcası ptt kargo ile gönderdiğimden diğer kargolara göre ucuz oluyor ancak il, kilo veya koli büyüklüğüne göre değişiyor.

Mesela istanbula gönderdiğim 6 tane 1 er kiloluk paketlerde kargo tutarı 9 ile 10.5 TL arasında değişti.

Tutarın değişme sebebi kutuya 1 kilodan fazla koymam olabilir.
Bir kutuda 150 gr fazla darı olurken bir başka kutuda 200 gr fazla olabiliyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

[MENTION=5957]Sertaç Arslan[/MENTION] yönlendiriyorum arkadaşları, komisyonumu isterim. :)

Canın sağolsun abim :) Allah razı olsun elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bende.

Arkadaşlar ptt kargo ile almanızı tavsiye etmem 3 5 gün oldu halen gelmedi uzun oluyor verin 3 5 lira daha fazla kargo ile alın derim.Benim ürünler anca bu gün istanbula düştü heralde yarın gelir.

Ayrı ayrı değil de tek koli içinde farklı miktarlarda paylatırırsanız ben de arkadaşlarıma dağıtırım. 6 kg sipariş vermek istiyorum. Bana ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirmede bulunursanız.

Arkadaşlar ptt kargo ile almanızı tavsiye etmem 3 5 gün oldu halen gelmedi uzun oluyor verin 3 5 lira daha fazla kargo ile alın derim.Benim ürünler anca bu gün istanbula düştü heralde yarın gelir.
Aynen arkadaşa katılıyorum geçen hafta salı günü mama siparişi verdim buradan ptt ile gönderildi hala gelicek :)

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende katılıyorum takip numarasından takip ediyorum çok yavaşlar. Fiyatı diğer kargolara göre ucuz ama minimum 2 gün sürüyor oda yakın ilse.
Uğur bey bu arada sizin gonderiye baktım 01.10.2015 teslim tarihi 03.10.2015 tarihinde ise üsküdar şubesine geldiği gözüküyor. Ararsanız belki bilgi verirler.

Sertaç abi ürünler dağıtıcıda ama ben alalım 5 6 gün oldu PTT çok yavaş kars tan peynir getirtiyorum ertesi gün geliyor. Eskişehir den bir tohum gelemedi hoş acelemizde yok o yüzden üzerine durmuyorum.

Son siparişler gönderildi ve PTT tarafından dağıtımına başlandı.

Herkese göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ederim.

Ben Eskişehir merkezdeyim iletişim numaranızı yazarmısınız. Elden gelip alırım.

Bugün kargoyu almaya gittiğimde elektrikler kesik veremiyoruz akşama kadar da gelmeyecekmiş gelene kadar mesai biter cevabı aldım. Koskoca Ptt'nin bir jenaratörü yok anlayacağınız. Hayır içeride güvenlik kameraları falan da var demek elektrikler kesilince onlar da çalışmıyor. Allah'a emanet yani.

Ptt hep sıkıntılı kardeşim ben mama siparişi verdim siteden 11 günde geldi :)

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...