petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızım hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve PADISAH tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Arkadaşlar dişi muhabbet kuşum çok agresif yanına erkek kabul etmıyor bilmiyorum ısırıyor hep.
    Ayrıca dışkı araştırmalarını biraz inceledim de mantar varsa dediler dışkıdan anlaşılır dediler bazı yerlerde nerdeyse beyaz dışkısı ayrıca kuş çok gaga taşı kemiriyor beyaz olmasının etkisi olablr mı.

Ve birde diğer kuş ile ayrı tutuyorum bugunden itibaren kızışmaları için, erkek kuş serinlemek için ağzını veya kanatlarını açmazken dişi kuş sürekli gagasını açmakta veya kanatlarını hastalandı mı bilmiyorum.

[​IMG] Dişi kuşun dışkısının resmini paylaşıyorum bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa bende ona göre bir yol denemek istiyorum

2. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Yardım edebilecek bir kimse var mı ?

3. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Arkadaşlar ? yardımcı olabılr mısnız

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence herhangi bir sıkıntı yok kalamar kemiği tüketiminden dolayı dışkı öyle olmuştur.Güle güle besleyin hepsi aynı şekilde serinleyecek diye bir kaide yok

5. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Bana normal gibi geldi sadece fazla suyu attığı icin sulu gorunuyor. Yeşillik falan cok yediginde ve banyo yaparken de su içtiği icin su tüketimi arttığında, attığı idrar da artar. Bazen de sadece diskinin beyaz kısmini da atarlar. Cok tecrübeli degilim ama az cok bilgim var bu konuda

6. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Anladım teşekkür ediyorum yorumlarınız için , bir nebzede olsa içim rahatladı diyebilirim sağolun :)

Eylulgunesli bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş