Karadeniz Pet

Kızım hasta mı?

PADISAH

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi muhabbet kuşum çok agresif yanına erkek kabul etmıyor bilmiyorum ısırıyor hep.
Ayrıca dışkı araştırmalarını biraz inceledim de mantar varsa dediler dışkıdan anlaşılır dediler bazı yerlerde nerdeyse beyaz dışkısı ayrıca kuş çok gaga taşı kemiriyor beyaz olmasının etkisi olablr mı.

Ve birde diğer kuş ile ayrı tutuyorum bugunden itibaren kızışmaları için, erkek kuş serinlemek için ağzını veya kanatlarını açmazken dişi kuş sürekli gagasını açmakta veya kanatlarını hastalandı mı bilmiyorum.

AJGLMQ.jpg
Dişi kuşun dışkısının resmini paylaşıyorum bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa bende ona göre bir yol denemek istiyorum

Yardım edebilecek bir kimse var mı ?

Arkadaşlar ? yardımcı olabılr mısnız

Bence herhangi bir sıkıntı yok kalamar kemiği tüketiminden dolayı dışkı öyle olmuştur.Güle güle besleyin hepsi aynı şekilde serinleyecek diye bir kaide yok

Bana normal gibi geldi sadece fazla suyu attığı icin sulu gorunuyor. Yeşillik falan cok yediginde ve banyo yaparken de su içtiği icin su tüketimi arttığında, attığı idrar da artar. Bazen de sadece diskinin beyaz kısmini da atarlar. Cok tecrübeli degilim ama az cok bilgim var bu konuda

Anladım teşekkür ediyorum yorumlarınız için , bir nebzede olsa içim rahatladı diyebilirim sağolun :)

Geri