Karadeniz Pet

kızıma eş aldım :)

murat özmen

Yeni Üye
LPvkaz.jpg

LPvkEJ.jpg

p45y8L.jpg

henüz aradan yarım saat bile geçmedi hemen kızım erkeğe yanaştı agzına kusuor sürekli onu öpüyor seviyor agzına neden kusuyor acaba ?

Murat Bey kuşlarınızın ikiside daha yavru ,biraz zamana ihtiyaçları var , şuan birbirlerine yem kusmaları anne babalarının onlara yem kustuklarının taklitlerini yapıyorlar. Maşallah ikiside çok tatlı. Dişili erkekli olduğuna eminmisiniz.

Son düzenleme:
öyle diye aldık zaten bi kızımız vardı erkek verdi petshopçu yanına yoksa oda mı dişi

Bence ikisininde flaşsız cere fotoğrafını çekin. Bir yanlışlık olmaması adına. Kuşunuz eşini keşke kendisi seçseydi. Ama bir problem gözükmüyor. Bazı yavru kuşlarda cinsiyetin geç oturduğunu dişi diye aldığınız bir kuşun aslında erkek olabilme ihtimali olduğunu umarım biliyorsunuzdur. İyi forumlar.

Resimlerde cereler net değil , o yüzden net cevap veremiyoruz.

cERE mor ise erkektir.

maşallah güzel bi çift olmuşlar :)

ben bi kaç şeyi merak ediyorum.kuşları alıp hemen bir araya getirmek doğru değil diye bişey okumuştu ve dişiyi erkeğin yanına atmak gerekiyormuş Neden acaba

Son düzenleme:
Bende oyle biliyorum zarar verirler die fakat 2 kafeaim yoktu vede baktim guzel anlastilar problem yok can ciger oldu disi kusum

çok tatlılar ya o durumun istisnalarıda oluyo hemen kaynasan kuslarda oluyo direk yanına koydugunuzda hiç bi sıkıntı cıkarmayan :) maşallah ya çok güzeller.

Maşallah çok güzeller aynı rengi nasıl buldunuz gerçekten kardeş gibiler.

Hayırlı olsun. Her ikisi de çok güzel.

Geri