Kızımla Seyahat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AvciMustafa tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. AvciMustafa

Arkadaşlar merhaba,

Bayramdan sonra 10 - 15 günlük bir tatile çıkacağım fakat özel araçla değil, otobüs yolculuğu yapacağım. Yolculuk sürem 2,5 saat civarı.

Ancak 2 otobüs firmasıda evcil hayvanı sadece bagaja alabileceklerini söylediler.

Duyunca çok üzüldüm :(

Ne yapmalıyım? Gerekirse iptal edeceğim tatil planını. Önerilerinizi bekliyorum.

2. Sevtap DERİN

2, 5 saat az ama kuşu strese sokabilir. Bence götür 10-15 gün tek kalacağına yanında götürüp onunla ilgilenerek durumu düzeltebilirsin.

3. H. Mehmet YILDIZ

bagajda havalandırma ve cam varsa varsa bi sorun olmaz.

4. Umutcan AĞLAR

ben kırklareli-vizeden otobüsle 2 çift kuş getirmiştim sıkıntı olmamıştı

5. AvciMustafa

Yolculuk kafeslerinden edinmeliyim değil mi arkadaşlar? Normal kafesiyle olmaz.

6. Ethem AVCI

Ethem AVCI Profesyonel

Beğenileri:
    4
    Yer:
    Mersin
    2.5 saat çokta uzun süre değil bende 3 saatlik Yolda Otobüsün Bagajında Getirmiştim Kuşu. Bi problem olmadı.

7. AvciMustafa

Sağolun arkadaşlar içim rahatladı.

1 ay oldu kızımı bakmaya başlayalı. Çok bilgilide olmadığım için telaş yapıyorum bazı konularda, ona gözüm gibi bakmaya çalışıyorum.

Bagajda havalandırma da bulunuyormuş öğrendiğim kadarıyla umarım bir sorun olmaz.

8. Tolga KARLI

Tolga KARLI Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Sivas
    Benim kuş 6 saatlik yolculuğu küçük seyehat kafesinde yaptı sıkıntı çıkmadı.

9. Umutcan AĞLAR

kafesle de yapılabılır sıkıntı olmaz

Sayfayı Paylaş