petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızımla Seyahat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AvciMustafa tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. AvciMustafa
    Gizli

Arkadaşlar merhaba,

Bayramdan sonra 10 - 15 günlük bir tatile çıkacağım fakat özel araçla değil, otobüs yolculuğu yapacağım. Yolculuk sürem 2,5 saat civarı.

Ancak 2 otobüs firmasıda evcil hayvanı sadece bagaja alabileceklerini söylediler.

Duyunca çok üzüldüm :(

Ne yapmalıyım? Gerekirse iptal edeceğim tatil planını. Önerilerinizi bekliyorum.

2. Sevtap DERİN
    Gizli

2, 5 saat az ama kuşu strese sokabilir. Bence götür 10-15 gün tek kalacağına yanında götürüp onunla ilgilenerek durumu düzeltebilirsin.

3. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

bagajda havalandırma ve cam varsa varsa bi sorun olmaz.

4. Umutcan AĞLAR
    Gizli

ben kırklareli-vizeden otobüsle 2 çift kuş getirmiştim sıkıntı olmamıştı

5. AvciMustafa
    Gizli

Yolculuk kafeslerinden edinmeliyim değil mi arkadaşlar? Normal kafesiyle olmaz.

6. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    2.5 saat çokta uzun süre değil bende 3 saatlik Yolda Otobüsün Bagajında Getirmiştim Kuşu. Bi problem olmadı.

7. AvciMustafa
    Gizli

Sağolun arkadaşlar içim rahatladı.

1 ay oldu kızımı bakmaya başlayalı. Çok bilgilide olmadığım için telaş yapıyorum bazı konularda, ona gözüm gibi bakmaya çalışıyorum.

Bagajda havalandırma da bulunuyormuş öğrendiğim kadarıyla umarım bir sorun olmaz.

8. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş 6 saatlik yolculuğu küçük seyehat kafesinde yaptı sıkıntı çıkmadı.

9. Umutcan AĞLAR
    Gizli

kafesle de yapılabılır sıkıntı olmaz

Sayfayı Paylaş