Karadeniz Pet

Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Bu videoyu izlerken gül gül öldüm sonuna kadar izleyin. :)

[YOUTUBE]yLYL6US_y_0[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
babayla kocadan direksiyon hocası olmaz... :D babama izleticem hemen :D

dün seyrettim eyvahlar olsun dedim :D :D babadan asla hoca olmaz ..

benim babam debriyaj balatalarına takıktır. birzamanlar bana öğretirken kızım balataları yiyosun debriyaja basılı tutma ayağını derdi sürekli :) o balata kaç liraya değişiyo biliyon mu? :D e baba debriyaja basmayınca araba stop ediyooo?... :D
en sonunda seda özel ders alır... tertemiz öğrenir, cesaret gelir kendine :)

babam kayak kaymayı öğreticekti bana adam nasıl baırıyor 1 metre hopladı kayaklarla (uludağ)senden bi halt olmaz da şöylede böylede sonra arkadaşına dedi öğret şuna diye neyse öğrendim sonra uludağda cehennem diye dik bir yer var ordan kaymak çok zordur çok iyi kayak yapmayı bilmeniz lazım ordan kayarken gördü beni batonlarla napıyprsın sen buraya niye girdin diye bağırdı ah baba ah :D öğrendim ben kayak kayıyorum ayrıca öğretmenim değilsin dedim :D

Lanet olsun niye Taşların üzerine gidiyorsun ya
sebebi neydi ki ? :)

ahahah ilk kez babam bana öğretirken de aynı tepkileri vermişti :D:D süpermiş

adama allah sabır versin adamın yerinde o koltukta oturmak istemezdim :)

kızın ne sucu var 20 yasında araba bizdede var bundan sadece babam kullanabiliyo araba babama alısmıs bunu kullanabilen zaten yeni bir tıra binse ne güzel arabamıymıs der

Sana ehliyet verenin allah belasını versin :D oraya koptum.Bi de sola dönerken adamı ezecen :)

ahahaaha hasta halimle gunume nese katti valla bu video, paylasim icin tesekkurler. Amcanin ettigi kufurlerin arasinda "lanet olsun o taslarin uzerine neden gidiyosun ya? ... sebebi neydi ki?" demesi cok komik olmus bence:) dilime dolanir kac gun bu sebebi neydi ki simdi. :D

ahahaaha hasta halimle gunume nese katti valla bu video, paylasim icin tesekkurler. Amcanin ettigi kufurlerin arasinda "lanet olsun o taslarin uzerine neden gidiyosun ya? ... sebebi neydi ki?" demesi cok komik olmus bence:) dilime dolanir kac gun bu sebebi neydi ki simdi. :D

rica ederim.güldüyseniz ne mutlu :D

Lanet olsun niye daşların üzerine gidiyosun, sebebi neydi ki? :D adam amerika da yaşamış olabilir mi? :) 10 kere izlemişimdir.

 iPhone 'den Tapatalk Pro aracılığı ile gönderildi
 iPhone 4 - 32gb - Siyah - IOS 7.0.4 Evasi0n JailBreak

Adam şekil yaaa

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi