Karadeniz Pet

Kızışıp Kızışmadıkları ?

safak0

Meraklı Üye
Arkadaşlar bu resimlere bakıp kuşların kızışıp kızışmadığını anlayabilirmisiniz? kızışmışlarsa yapmam gerekenleri hala kızışmamışlarsa neler yapmam gerektiğini belirtirseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler :)

7NXEMl.jpg
Pr64P8.jpg
gWVzZN.jpg
ZEQgkg.jpg
ok8P3Q.jpg
lWr2jB.jpg

kuşlarınız kızgın durumda. ama üretim yapmak istiyorsanız kafesteki ayna ve salıncağı çıkarmalısın. kuşlarını bir müddet uçurma. çiftleşmiyorlarsa ayırma yöntemini deneyebilirsin.

kuşlarınız kızgın durumda. ama üretim yapmak istiyorsanız kafesteki ayna ve salıncağı çıkarmalısın. kuşlarını bir müddet uçurma. çiftleşmiyorlarsa ayırma yöntemini deneyebilirsin.

Çiftlesmeyi gectim hocam sanki aralarida cok iyi degil gibii ara ara azda olsa opusmelerini goruyorum ama genel olarakda kavgali gibiler sanki kavgali dedigim kanli falan buyuk olaylar degil sadece birbirlerini kendilerinden uzaklastirmak gibii ama soyle bisey var salincada birbirlerinden uzak kalirlarsa ariyorlar birbirlerini hemen. Dediginiz gibi suan ayna ve salincagi kaldirayim hocam o zaman salmiyorumda olacaklara daha sonrasina bakariz o zaman.. ayirmak ocin ayri bir kafesim var ama oda yuvarlak diye birini bu buyuk kafesde birini ufak kafesde birakmaya gonlum razi gelmedi valla :)
Yazidada Turkce karakterler kullanamadim suan telefondan yaziyorum ondan dolayi kusura bakmayin. Tesekkur Ederim hocam bilgileriniz icin

eğer ayıracaksanız erkek kuş yuvalık olan kafeste kalsın. dişiyi başka kafese alın.

Ayna ve salıncagı çıkarttım salmıyorumda bir iki hafta böyle devam etsin bir gelişme göremezsem sizin dediğiniz gibi ayırırım hocam

Ayna ve salıncagı çıkarttım salmıyorumda bir iki hafta böyle devam etsin bir gelişme göremezsem sizin dediğiniz gibi ayırırım hocam

hemşerim aynı sorun ben de var :) kafesim de sizinki gibi... ama ben ortasındaki ayırma teli ile birbirinden ayırmak istiyorum, olur mu ki? ikinci bir kafes almadan...

yoksa telden birbirlerine temas edebileceklerinden olmaz mı ki?

Tam olarak bilmiyorum ama ayna kuşları asableştiriyor sanırım benimkilere ayna koyduğumda habire kavga esiyodular çıkarınca ağızlarına yem felan kusmaya bile başladılar

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

1 hafta 10 gün ayir kardes. Erkek kusun oldugu kafeste yuvalik olsun. Kizistirici mama ve nijer ver.

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk