Karadeniz Pet

kızışıyormu

Taner ALTIN

Emektar Üye
2Qn0ZL.jpg

66rzm3.jpg

787G7a.jpg

Simdi ewet kizismis dicem en son yumurtlicak demistin dicen oyuzden demiyom ben bisey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Kafesi degistir kafesi kemirmisler hep boyayi

Simdi ewet kizismis dicem en son yumurtlicak demistin dicen oyuzden demiyom ben bisey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Kafesi degistir kafesi kemirmisler hep boyayi

:D yok yok istediğini de şakasına diyorum alınma :) kafesi değiştirecem çifthane alacam inşallah

birde bu kuş tüydemi sizce ya kafasında diken diken şeyler var 2. fotoda gözünün altında hemen

Tüydeee demekki ondan yumurtlamadi bu

olabilir kıçı açıktı çünkü şimdi kıçını oraları hep tüy dolmuş bembeyaz orası kuyruk tüyleri kanat tüyleri hep uzadı fıstığımın maşallah :)

Yumurtayi kirmis olmasin kakasina baktin mi hic varmiydi kabuk gbi bisey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Cok guzel rengi var ama masllah masllah tü tü tü tü nazar deymesin

yok hiç görmedim bence ya eritti yumurtayı yada bilerek böyle duruyodu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

flaştan öyle gözüküyor yoksa renkleri soluk bir renk bir türlü canlandıramadım renklerini

Hayir ona brnzio ama pembemsi bisey oluogerci dehisiodur renkleri gaga tasindan dha yumusak ufalanio mineral iste

Taner kardesim bu aralar gusel besle bu kuslar kizismislar.

hocam güzel besle dediğinden kastın nedir ne vereyim kuşlarıma önerin varmıdır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Taner kardesim bu aralar gusel besle bu kuslar kizismislar.

hocam ???????????

Ben kuru mama veriyorum iki gunde bir.yine haftada iki kez havuclu yumurtali yas mama.bu ikisini verince mama yarim saate kalmiyo.ciftlesme sesi ise yaramadimi

bugün 2 saat nerdeyse kuş sesi dinlettim çiftleşme değil yanlışlıkla normal kuş sesi açmışım :D ötüyorlardı sadece sonra bi baktım dişi suluğa kafasını sokmaya çalışıyodu şişiriyodu kendini kanat çırpmaya çalışıyodu aldım su koydum kafesin tabanına girdi yıkandı orda şaşırdım bende :D sonra çiftleşme sesi açtım erkek kur yapmaya başladı işte bu kadar yani erkek kur yapıp duruyor kuru mamanın içinde ne var bu arada ne işe yarıyor

Geri