petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışma durmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    herkese iyi günler 15 günlüğüne tatile çıktım erkek mubişimi arkadaşa verdim ondada bi tane erkek mubiş var ayrı kafeste fakat aynı ortam da kalmışlar odada saldığında gayet iyi oynamışlar aslında ben gösterme dedim ama o göstermiş kuşları bir birine benim kuş çok sosyal herkesin eline gelir çok iyi eğittime inanıyorum arkadaşa verdiğimde ötmeyi dahi bilmiyordu hep konuşuyordu 2 gün önce aldım kuş artık ötmeyi öğrenmiş aşırı yaramaz olmuş durmadan hem ötüyor hem konuşuyor bide oyun topu var önceden ilgilenmiyordu şimdide elinden alamıyoruz desek yeridir kuşta çok değişme var anlamadım acaba kızıştımı eşmi istiyor artık 8 aylık şaşkınım şimdiden teşekkürler

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    sanmam yaşına göre değişir müzik dinletin yada bir oyuncağın yanına bırakın boyle gur yapıyorsa kızışmıştır.

3. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Boncuklu topu var gagasini dayayip farkli ses cikartiyor gaga tasinada aynisini yapiyor

Sayfayı Paylaş