Karadeniz Pet

kızışma durmu

olcay

Meraklı Üye
herkese iyi günler 15 günlüğüne tatile çıktım erkek mubişimi arkadaşa verdim ondada bi tane erkek mubiş var ayrı kafeste fakat aynı ortam da kalmışlar odada saldığında gayet iyi oynamışlar aslında ben gösterme dedim ama o göstermiş kuşları bir birine benim kuş çok sosyal herkesin eline gelir çok iyi eğittime inanıyorum arkadaşa verdiğimde ötmeyi dahi bilmiyordu hep konuşuyordu 2 gün önce aldım kuş artık ötmeyi öğrenmiş aşırı yaramaz olmuş durmadan hem ötüyor hem konuşuyor bide oyun topu var önceden ilgilenmiyordu şimdide elinden alamıyoruz desek yeridir kuşta çok değişme var anlamadım acaba kızıştımı eşmi istiyor artık 8 aylık şaşkınım şimdiden teşekkürler

327LkO.jpg

LdyALJ.jpg

327LQ4.jpg

kuş kızışmış eş alsanız iyi olur bence ama size kalmış tabi yanında başka bir kuş görünce baya hareketlenmiştir

Evet kus kizismis bir kizismis disi alin ve petshop ta kusun burnuna bakin eyer kahverengi ise kizismis tir

8 aylık her sağlıklı erkek kızışmış yada kızışma noktasındadır. Birde yanında kendi dilinden bir arkadaş görünce hareketlenmesi normal

Cevabiniz icin tsklr es alsam iyi ama buseferde beni unutursa konusmayida birakir diye biliyorum

Dostunun ihtiyacını giderirken bencillik etmek ne kadar doğru olur. İyi düşünün karar verin. Onun şu an sizden çok bir eşe ihtiyacı var gibi duruyor.

kızışmış tabikide.salması olan bir üretimciye gidip kendi eşini kendi seçmesine yardımcı olun

Petshop daki kafeslere salsam secermi esini acaba burda uretici yok diye biliyorum

yer olarak neredesin,onuda yazarsan üretimci arkadaşlar yardımcı olacaktır ama yoksa bile petshop salmasıda olabilir

Kirklareli luleburgazdayim bu kusu aldigim yere sorayim bi ilginiz ve onerileriniz icin tsklr

ciftleri ayirmak..

Mrb.ciftlesmeyen esleri ne kadar ayri kafeste tutmak uygun olur yada ayirmamak daha mi iyi olur

Kirklareli luleburgazdayim bu kusu aldigim yere sorayim bi ilginiz ve onerileriniz icin tsklr

babeskide bir üretici arkadaş vardı galiba ama tam yerini bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:30 --

Mrb.ciftlesmeyen esleri ne kadar ayri kafeste tutmak uygun olur yada ayirmamak daha mi iyi olur
birbirlerinlen anlaşıyorlarmı yem kusma falan varsa 1 hafta ayrı kafeslerde tut sonra tekrar birleştir ama yuvalık takıcahın kafeste erkek kuşu tut erkek kafes hakimiyetini kursun

kusma varmı yokmu bılmıyorum.anlaşmaları cok iyi birbirlerini temızleyıpp duruyorlar.arada sırada kalamar yerken bırbırlerını gagalyorlardaha once aldgım kısı 3 agız yavru aldı.eve yenı getırdıgım ıçın ortama alıssınlar daha sonrada 1 hafta ayrı kafeslerde kondısyon yuklemesı yapsam dıyorum.

Geri