petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışma durmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    herkese iyi günler 15 günlüğüne tatile çıktım erkek mubişimi arkadaşa verdim ondada bi tane erkek mubiş var ayrı kafeste fakat aynı ortam da kalmışlar odada saldığında gayet iyi oynamışlar aslında ben gösterme dedim ama o göstermiş kuşları bir birine benim kuş çok sosyal herkesin eline gelir çok iyi eğittime inanıyorum arkadaşa verdiğimde ötmeyi dahi bilmiyordu hep konuşuyordu 2 gün önce aldım kuş artık ötmeyi öğrenmiş aşırı yaramaz olmuş durmadan hem ötüyor hem konuşuyor bide oyun topu var önceden ilgilenmiyordu şimdide elinden alamıyoruz desek yeridir kuşta çok değişme var anlamadım acaba kızıştımı eşmi istiyor artık 8 aylık şaşkınım şimdiden teşekkürler

2. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kuş kızışmış eş alsanız iyi olur bence ama size kalmış tabi yanında başka bir kuş görünce baya hareketlenmiştir

3. halil dogan

Evet kus kizismis bir kizismis disi alin ve petshop ta kusun burnuna bakin eyer kahverengi ise kizismis tir

4. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    8 aylık her sağlıklı erkek kızışmış yada kızışma noktasındadır. Birde yanında kendi dilinden bir arkadaş görünce hareketlenmesi normal

5. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Cevabiniz icin tsklr es alsam iyi ama buseferde beni unutursa konusmayida birakir diye biliyorum

6. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Dostunun ihtiyacını giderirken bencillik etmek ne kadar doğru olur. İyi düşünün karar verin. Onun şu an sizden çok bir eşe ihtiyacı var gibi duruyor.

7. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    bencede öyle

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kızışmış tabikide.salması olan bir üretimciye gidip kendi eşini kendi seçmesine yardımcı olun

9. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Petshop daki kafeslere salsam secermi esini acaba burda uretici yok diye biliyorum

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yer olarak neredesin,onuda yazarsan üretimci arkadaşlar yardımcı olacaktır ama yoksa bile petshop salmasıda olabilir

11. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Kirklareli luleburgazdayim bu kusu aldigim yere sorayim bi ilginiz ve onerileriniz icin tsklr

12. ogretmen

ogretmen Guest

ciftleri ayirmak..

Mrb.ciftlesmeyen esleri ne kadar ayri kafeste tutmak uygun olur yada ayirmamak daha mi iyi olur

13. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    babeskide bir üretici arkadaş vardı galiba ama tam yerini bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:30 --

birbirlerinlen anlaşıyorlarmı yem kusma falan varsa 1 hafta ayrı kafeslerde tut sonra tekrar birleştir ama yuvalık takıcahın kafeste erkek kuşu tut erkek kafes hakimiyetini kursun

14. ogretmen

ogretmen Guest

kusma varmı yokmu bılmıyorum.anlaşmaları cok iyi birbirlerini temızleyıpp duruyorlar.arada sırada kalamar yerken bırbırlerını gagalyorlardaha once aldgım kısı 3 agız yavru aldı.eve yenı getırdıgım ıçın ortama alıssınlar daha sonrada 1 hafta ayrı kafeslerde kondısyon yuklemesı yapsam dıyorum.

Sayfayı Paylaş