Karadeniz Pet

Kızışma durumu nedir ? ( Resimli )

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Gözlerde ki iris beni yanılttı ama bilemedim sorayım dedi dişi kuşum ayak atıyor erkeğe sürekli onun çeresi beyazladı dışkısı büyük gelmeye başladı tahminim yumurta için hazırlıyor kendini gaga taşı vs. çok yemeye başladı ama erkekdaha tam kızışmadı yaşı ile birlikte bana kızışma zamanını tahmin edebilirmisiniz ?
JY2Vzn.jpg
[/url][/IMG]
94LYAo.jpg
[/url][/IMG]
yM4G99.jpg
[/url][/IMG]
qYBADQ.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

Konu yukarı......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Bilecek yok mudur ?

Bu kuşlar yavru denecek kadar küçük..Ne zamandır sizde..İkiside hazır değil.

Son düzenleme:
Kuşlar çok güzel maaşallah. Güle güle besle. Lakin ustalar daha iyi bilirler ama bu kuşların ikisi de erkek gibi geldi bana.

Iki kuş da yavru bana da ikisi erkek gibi geldi

ewet kuşlar küçük erkekte ola bilirler erkegede benziorlar

2. Resim bozuyor işi dişiye benziyor

Arkadaşlar dediğiniz gibi gagalara bakarak ve başa bakarak yavru ama yavruların gözlerinde iris olmuyor biliyorum ben?

Bu kuşlar yavru denecek kadar küçük..Ne zamandır sizde..İkiside hazır değil.

Kuşlar çok güzel maaşallah. Güle güle besle. Lakin ustalar daha iyi bilirler ama bu kuşların ikisi de erkek gibi geldi bana.

Iki kuş da yavru bana da ikisi erkek gibi geldi

ewet kuşlar küçük erkekte ola bilirler erkegede benziorlar

2. Resim bozuyor işi dişiye benziyor

Arkadaşlar dediğiniz gibi gagalara bakarak ve başa bakarak yavru ama yavruların gözlerinde iris olmuyor biliyorum ben?

Dişinni çeresini atayım yarın resim olarak erkek değil ikisi de diğernin dediğim gibi yavrularda mavi olan dişi sürekli ayak atıyor erkeğe yem istiyor ağzına erkeğinn sadece merak ettim oda irislerden dolayı tahmini yaşı nedir acaba ? ayı pardon ?

İkiside erkek yavru kus bunlar

Gozuu gozuken 7 aylik felan

2 side erkek gibi geldi fotodan olabilir ama

bazi arkadaslar iikiside erkek ve yavrulsr diyolarda ben katilmiyrm ondeki erkek arkadaki mavi cereli olanin burun deliklerinin yani belirgin beyazlik var o yuzden kesin disi kuslarinda iris cikmsys baslamis tahminen 7-8 aylik gibi geldi bana

Gozuu gozuken 7 aylik felan

bazi arkadaslar iikiside erkek ve yavrulsr diyolarda ben katilmiyrm ondeki erkek arkadaki mavi cereli olanin burun deliklerinin yani belirgin beyazlik var o yuzden kesin disi kuslarinda iris cikmsys baslamis tahminen 7-8 aylik gibi geldi bana

Teşekkür ederim yusuf abi öğrenmek istediğim buydu birde acaba ne zaman tam kızışır mor damarlar belirmeye başladı bu arada diğer kuşun çeresi beyaz herkes erkek diyor ben ondan eminim teşekkür ederim genede....

ondeki erkek arkadaki dişi lakin ikiside hazır değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Teşekkür ederim yusuf abi öğrenmek istediğim buydu birde acaba ne zaman tam kızışır mor damarlar belirmeye başladı bu arada diğer kuşun çeresi beyaz herkes erkek diyor ben ondan eminim teşekkür ederim genede....
Mama ve Kızıştırıcı Veriyormusunuz?

ondeki erkek arkadaki dişi lakin ikiside hazır değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Mama ve Kızıştırıcı Veriyormusunuz?

Dişi olan yiyor da erkek olan nijeri almıyor ağzına :) besleşiyorlar ama genelde o yüzden alıyorda diyebilriiz :)

erkegin 2-3 aya kızışır da ayak atıyorsa kızışmıştırda...dişinini daha zamanı var dişini bununu cek yolla

dişi dediginiz kuş için birkaç fotoğraf daha alsak iyi olur ayrıca bence kuşlar 7 8 aylık değil çok daha küçükler çiftleşme içinde küçükler Güle güle besleyin

Geri