petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışma problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necdet ESEN tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Yaklaşık bir aydır iki çiftte de erkekler kızışmış vaziyette ama dişiler bir türlü kızışmıyor
    napacaz bu arkadaşları? Okutup üfletsek olur mu bişeyler
    Önerisi olan var mıdır?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Yemine kızıştırıcı tohumlar ekleyebilirsin.
    Mama ve vitamin verebilirsin.
    Eşleri 3-4 hafta ayırıp tekrar birleştirebilirsin..
    Oturup bekleyebilirsin.

3. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Mama :D Çok az da nijer :D

4. duman821

duman821 New Member

Beğenileri:
    0
    Valla aynı dert bendede var çift lerimden dişinin bir tanesi erkek kur yapmaya başlayınca resmen kendini tünekten aşşağıya atıyor sonrada tellere tırmanıp orda bekliyor :) kendini sağlama alıp tüneğe yanaşmıyor 2 günde bir mamalarını eksik etmem vitamin deseniz rutin bir şekilde saatini bile şaşırtmam yuvalık desen takılı devamlı , suları günlük yemleri günlük değişir anlamadım valla bu dişinin derdi ney? Bu dişimden sonra eş tutan kuşlarım yumurtladı onda tık yok? Erkekle çok güzel anlaşıyor öpüşüyor kaşınıyor hatta erkek mamayı yedikten sonra dişiye kusuyor ama yinede erkekte bende yaranamıyoruz :)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bizlerdeki bu Nijer aşkı nedir bilemedim ortamı hazirlarsin yemini suyunu verirsin hafta da bir bilemedin iki de mamasini verip rahatsız etmedin mi işlem tamamdır.. Bereketli üretimler

6. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    walla nijeri verme bence ben verdım kuslar tüye girdi çıkamadı bi türlü sürekli tüy değiştiriyolar.bence sabırlı olmalısın

7. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    yemin de mamanın da kralını aldım bu arkadaşlara
    ilgimi de eksik etmedim vitamininden bira mayasına kadar bir kuş sütü vermedim
    Sonra aldım karsıma guzel guzel konuştum bakın yapmayın etmeyin bahar geldi
    Ağaçlar çiçek açıyor bu kadar naz yapmayın erkekler artık düz duvara tırmanıyor dedim hiç tepki yok oylece bakıyorlar :)
    bana inat yapıyorlar orası kesin
    ama bende de laz inadı var hadi bakalım
    En olmadı ayırırım bunları erkeklere de en cillobundan iki dişi getiririm kıskançlıktan çatlasın bunlar da

8. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    aynı bende öyle.:)4 aydır sabrediyorum.simdi pvc kafes sipariş ettim.gelince sessiz sakin odaya alcam onları.az da olsa sürü psikolojisi olsun diye bir çift daha alıcam.yine de bişe olmazsa bende trabzonluyum alırım akıllarını :)

9. Emre YERLİKAYA

Emre YERLİKAYA New Member

Beğenileri:
    0

aynı sorun bendede var dişi sürekli kaçıyor son 1 ay daha sabredim dedim olmasa aynen sizin gibi yapacam 2 dişi alıp hangisiyle işi pişirirse bırakacam :)

10. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0

nijer çok etkili bir tohumdur... ztn nijer yazın havaların sıcak oldugu zamanlarda asla verilmez kusu tuye sokar ve tuydeki kusada nijer verirsen çıkması zor olur... kısın soguk havalarda verebilirsininiz. sorun olmaz...

11. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    hazır mamalarda belli bir oranda var zaten ekstra eklemeye gerek yok bence de
    bizim hazırladığımız mamalarda da belli bir oran var forumda bu konuda bilgi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

hayırlı üretimler olsun inşallah

12. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen ben fazla kacirmisim :)

Sayfayı Paylaş