Karadeniz Pet

Kızışma ve gagada hastalık mı var!!

mrtmrt1988

Meraklı Üye
Slm arkadaşlar erkek kuşumun gagasının sağ tarafında yeşil bir leke gibi birşey var bi hastalıkmı uzun zamandır kaybolmadı ve yayılmadıda hep aynı dişi kuşumunda cere rengikahverengi olmaya basladı hafif hafif yuvalık takmalımıyım yada ne zaman takmalıyım???

0qENDR.jpg

NqZgEQ.jpg

VVrXEy.jpg

XvPqd0.jpg

3DEjA5.jpg

8gY28A.jpg

2gJNjL.jpg

LabgZa.jpg

n7OmjR.jpg

XvPq9j.jpg

Wn79gN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 09:08 --

Bugün kimse yok formda :)

Son düzenleme:
Kötü bişey olduğunu sanmıyorum. Yine de uzman arkadaşlardan yorum beklemek en doğrusu.

teşekkürler ustalar yorum yaparsa inşallah ögrenicez net olarak:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

Yuvalık takmalımıyım???

İkisi de yeni yeni kızışmaya başlıyor galiba.

ceresinin normal rengi diye düşünüyorum ben bazı kuşlarda gagalarında böle renkler oluyor ama tam olarak emin olamadım . Yuvalık kuşlarlar birbirine iyice alıştıysa tak bence

ceresinin normal rengi diye düşünüyorum ben bazı kuşlarda gagalarında böle renkler oluyor ama tam olarak emin olamadım . Yuvalık kuşlarlar birbirine iyice alıştıysa tak bence

kuşlar yaklaşık 3 aydır beraber erkek 10-11 aylık dişi 6-7 aylık civarı birbirine alışıklar zaten yuvalıga alışmaları falanda sürer sanırım takıyorum o zaman artık:)

tak gitsin bence bişey olmaz benim kuşlarım 3 hafta bile olmadı yan yana koyalı şuanda 3 yumurtam var ben yan yana koyduğum gün yuvalık taktım :d ne kadar doru ne kadar yanlış bilmem ama

Son düzenleme:
tak gitsin bence bişey olmaz benim kuşlarım 3 hafta bile olmadı yan yana koyalı şuanda 3 yumurtam var ben yan yana koyduğum gün yuvalık taktım :d ne kadar doru ne kadar yanlış bilmem ama[/QUOTE

HAHA TÜYLERİ KADAR ÖMÜRLERİ OLSUN KUŞLARININ NASİP BİZİMKİLER DAHA YENİ KIZIŞIYOLAR DAMIZLIK OLSALARDI BELKI BENDE SENIN GIBI YAPARDIM AMA FORUMLARDA OKUDUGUM KADARIYLA ORTAMA ALIŞMALARI FALAN SÜRÜYORMUŞ BİRAZ

tak gitsin bence bişey olmaz benim kuşlarım 3 hafta bile olmadı yan yana koyalı şuanda 3 yumurtam var ben yan yana koyduğum gün yuvalık taktım :d ne kadar doru ne kadar yanlış bilmem ama[/QUOTE

HAHA TÜYLERİ KADAR ÖMÜRLERİ OLSUN KUŞLARININ NASİP BİZİMKİLER DAHA YENİ KIZIŞIYOLAR DAMIZLIK OLSALARDI BELKI BENDE SENIN GIBI YAPARDIM AMA FORUMLARDA OKUDUGUM KADARIYLA ORTAMA ALIŞMALARI FALAN SÜRÜYORMUŞ BİRAZ

aynen doru biraz sürüyo normalde ama birazda şans heralde hemen eş tuttular vala inşşallah sağlıklı olurlar darısı sinkilere sağlıklık güzel yavrular alırsınız inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

üzücü ama 2 yıl sonra yavru alan bile gördüm

Son düzenleme:
aynen doru biraz sürüyo normalde ama birazda şans heralde hemen eş tuttular vala inşşallah sağlıklı olurlar darısı sinkilere sağlıklık güzel yavrular alırsınız inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

üzücü ama 2 yıl sonra yavru alan bile gördüm

Teşekkürler inşallah diyelim hayırlısı olsun bol ve sağlıklı yavrular alırım umarım. .

Geri