petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Disi kusumu kızıştirmak icin erkekle kafeslerini ayirdim asıl kafeste (yuvalikli) kafeste erkek kaliyor.Disinin kafesiyle aralirinda 50 cm lik bi alan var boş birbirlerini goruyorlar.Kizistirmak icin nijeri yemine karistirdim,kafesine havuc koydum, suyuna bal kattim(havucu hic yemiyor)başka yapabilecegim bir sey varmi eksiklerim neler

#1 Mustafa Yildiz, 19 Kasım 2014
    Son düzenleme: 19 Kasım 2014
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    herşey tam 2-3 hafta sonra biirleştirin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

bence yuvalıklı yerde dişi kalmalı cünkü yuvalık daha hızlı kızııştırırı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

bence yuvalıklı yerde dişi kalmalı cünkü yuvalık daha hızlı kızııştırırı

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Eminmisiniz ustalar asıl kafeste erkegin kalmasi gerektigini söyluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Sanki ayirinca 2side uzulmus gibiler :( onlari boyle gorunce bnde uzuluyorum disi kusum ayirdiktan sonra hareketsizlesti neden olabilir

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    eş kuşları ayırınca dişi kendini parçalıyor erkeğin yanına gitmek için bende ayırmıştım ama dayanamadım dedim ne olacaksa birlikte olsun dedim birleştirdim. esas kafeste erkek kalmalı çünkü kafesin hakimi erkek olmalı

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Yani simdi birlestireyimmi korkuttunuz beni :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Vallaha ben nolur nolmaz die tekrar ayni kafese koydum nijeride ayni kafese balli suyuda ayni kafese koydum gorseniz erkek nasil kur yapiyorr yhaa diside izin veriyorr :) :) :)

Sayfayı Paylaş