petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışmadurumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hasta8

hasta8 Guest

erkekkeyin gaga kızışmışrengi nasıl olur benim erkeyin penbe----dişini beyaz kzışmışrengi nasılolur -ikiside kızışmamıssa nasıl kzışdırcaz nasıl orengi gelmesi için ne yaapcaz:rolleyes:

2. Süleyman Aydın

dişilerin kızıştıklarında cereleri kahverengi olur. erkeklerinki lacivert olur

3. Oğuzhan Çelik

erkek Burun MAvi Dişi İse Kahverengidir Can

4. hasta8

hasta8 Guest

ama benim kuşlarım öpüşüo temizliyolarbirbirlerinio -kızışmamışdemekki degişdiremmi kuşları-----ne zman kızışır

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkeğin burnu mavi olması kızıştığı anlamını taşımaz olgunluğa erişmiş bir delikanlılık göstergesidir. erkekte kızıştığını kafes tellerine veya herhangi bir nesneye gaga vurarak kafa sallayarak kur yaparak anlayabilirsin, dişide kahverengi olur senin erkeğin muhtemelen daha yavru

6. Süleyman Aydın

Sen ortamı kur gerisini onlara bırak :cool:

7. hasta8

hasta8 Guest

biri 6aylık biri 7 - nezman kızışcaklar

8. Mert AKSOY

Benimkilerde opusuyor koklasiyor hatta ve hatta french kiss yapiyorlar desem yalan olmaz, ama erkek heder oldu niye mi disi zinhar ciftlesmiyor. yaklasik 10 ayliklar. Daha disi kizissin diye bekliyorum :D

9. hasta8

hasta8 Guest

[​IMG]---şimdi yanımdalar öpüşüolar bırakmıo agzını nefesalsın:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

aha şimdi hada güzel güzel ötüo öpüşürken gulgulgulu ses çıkıo erkek tellerden tellere ziplıo

10. Onur TÜFEKCİ

Daha zamanları epey var. Kus kucuk daha

11. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Daha kizismamislar

12. Celalettin TOPAL

daha kızışmamışlar beklemenız gerekecek

13. kralturka

kralturka Guest

Kızıştırıcı yemler var multi vitaminli işe yararmı bilmiyorum :)
    Onlardan al Viyagra gibi bişey galiba :)

Sayfayı Paylaş