petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızışmayan dişim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Bu da benim bir türlü kızıştıramadığım dişim. Kîmi erkek diyo, kimi yaşlı diyo. Nedenini bilmiyorum ama hayvan bi türlü kızışmıyo [​IMG]

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Ceresinin önden flaşssız net fotoğrafını koyarmısınız.

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    bence dişi ama tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır..

4. Mustafa Demir

Yaşı gelmiş aslında ama yemine 1 çay kaşığı nijer karıştırabilirsiniz.Yumurta mamasıda önerimdir.

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Evet katılıyorum kızışması için uygun yaşda bu süreci hızlandırmak için havuç rendersi veya nijer kullanın derim :)

6. Aysetursak

Ya ben de dişi olduğunu düşünüyorum fakat asıl derdim nasıl kızışır bu hayvan

7. Mustafa Demir

Yazdıklarımızı okuyun..

8. Aysetursak

9. Aysetursak

Hepsini denedim :) neyse bakalım inşallah kızışır :) erkek çok kur yapıyo ama dişi pas vermiyo :)

10. Mustafa Demir

Kuş dişi olduğundan emin olabilirsiniz gagası çok şekilsiz kalamar kemiği kullanın derim yumurta mamasına nijer karıştırıp verirseniz çok etkili olur....

11. Aysetursak

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Sayfayı Paylaş