Karadeniz Pet

Kızışmış erkeğime dişi kuş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammet BAYDEMİR

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Fotoğraftaki yakışıklıya dişi eş arıyorum :) Kendisi elimize giysilerimize cinsel saldırılarda bulunuyor :D Erkek ortalama 6-7 aylık bu aralıkta yaşını almamış tarzda uygun dişisi olan iletişime geçebilir. İstanbul/Avrupa yakasından elden alıcam.

Tel: 537 231 17 82 | Muhammed

ad20ec7c958eec29fce5bc5a56b9b390.jpg

5a8e24aebca0773e4cf71920a8c9e9e0.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
eşini seçtirmeniz daha doğru olacaktır. çünkü rasgele alacağınız kızışmaya yakın bir dişi kuş sizin erkeği eş olarak seçmez ise çok sağlam kavgalar yaşanacaktır.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]'a ulasmani tavsiye ederim maşallah. Güzel bir gelin bulursunuz insllah :)

Maşallah çok güzel kuşunuz çok hoşuma gitti deniz beyin dediği gibi pet shopa gidip eşini seçmesi daha doğru olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] AVRUPA yakasında çalışıyor ve elinde kızgın disiler vardı

İnanın kuşu pet shopa ya da birine verip eş seçtirecek vaktimde çevremde yok. Forumdan alıp şansımı deneyeceğim eş tutmaz kavga ederler ve sonuç alamazsam yakınlarıma hediye ederim

Kardeşim merhaba tekrardan delikanlı şahane olmuş dediğim gibi. Kuş haziran doğumlu onu da hatırlatmak istiyorum yani 6 aylık falan oda aklında olsun. Güle güle besle .

Merhaba anadolu yakasına Gelebilirsen buyur gel güzel damızlık dişiler var. 05369395700 - yunus (whatsaaptan da mesaj atabilirsiniz.

İnşaallah aradığınızı en kısa zamanda bulursunuz

Avrupa yakasına [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] geçiyor iş için. Onda güzel yavrulari damızlık altı ve damızlıklar mevcut.

İlginiz için teşekkürler :) Forumdan [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] isimli kişiden resimde görünen beyaz dişiyi aldım. Konu kilitlenebilir.

76c1e3f7af2d63772b4a9b4da3cdf8ce.jpg

Hayırlı ugurlu olsun güzel bir dişi maşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri