Karadeniz Pet

kızışmıs mılar

Hakan VATANSEVER

Meraklı Üye
Arkadaslar kuslarımın kızısıp kızısmadıkları hakkında bilgi verir misiniz erkek yeni tüy dökümüne girdi
uvp0f.jpg

uvp16.jpg

uvp1q.jpg

uvp29.jpg

uvp2u.jpg

kuşlar çiftleşmeye uygun. kızışmışlar

yuvalık takılı ama hiç yuvalıkla ilgilendiklerini görmedim

vitamin nijer,mama,yeşillik vererek hareketlendir ortalığı

vitamin olarak evitse forte veriyorum çok etkili oldugunu söylediler, nijer vermedim onun yerine kanarya yemi var, nijerle değiştirmeli miyim kanarya yemini bide yeşillik olarak ne vermeliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

mama yapmayı beceremiyorum bu arada dün denedim taktıgım gibi geldiler ne olduguna baktılar ve geri gittiler yemediler petshoptan falan hazır mama varsa alsam olur mu

kanarya yemi düz yemdir.nijer daha yağlı olduğundan enerji verir.ben kara lahana,marul,havuç gibi şeyler veriyorum.geçenlerde arkadaşın birtanesi taze nane baya çoşturuyor demişti fakat denemedim

kanarya yemi düz yemdir.nijer daha yağlı olduğundan enerji verir.ben kara lahana,marul,havuç gibi şeyler veriyorum.geçenlerde arkadaşın birtanesi taze nane baya çoşturuyor demişti fakat denemedim

Abi nane yapışmasın boğazına o_O

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeş havucun yarısını rendele sonra avcuna al sunuyu ıyıce sık, yumurta kaynat yarısını sarısıyla beraber rendele havucun ıcıne at ,havuc ve yumurta kabın ıcındeyken 1 çay kaşıgı pirinç unu at karıştır. sonra ayrı bı kapta 1 adet etimeği toz haline getir istersen yanına 2 tanede bebe buskivisini toz haline getir. yumurta ve havucun oldugu kaba etimegi serpiştir ve karıştır. yemlıgının ustu kapalıysa yemeyebılıyor. mamalık al yada deneme amaclı bıraz kafesın tabanına serpiştir benım kuşlarım yemıyordu hıc bu şekılde yaptım yedıler hatta kavga edıyorlar yemek için.suan mamalıkdan bıle yıyorlar

Cok tesekkürler hemen deniyecegim ama 1 adet etimeğin ne oldugunu anlamadım nerden temin ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

sebzeyide deniyeceğim kara lahananın iyi oldugunu duymustum, internetten muhabbet sesleri açıncada zıplamaya baslıyorlar hareketleniyorlar

Cok tesekkürler hemen deniyecegim ama 1 adet etimeğin ne oldugunu anlamadım nerden temin ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:39 --

sebzeyide deniyeceğim kara lahananın iyi oldugunu duymustum, internetten muhabbet sesleri açıncada zıplamaya baslıyorlar hareketleniyorlar
Markete git etimek varmı de gösterirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Havucun suyunuda ıyıce sıkman lazım yoksa lapa olur kuşlar yemez ıslak ıslak :))

Markete git etimek varmı de gösterirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Havucun suyunuda ıyıce sıkman lazım yoksa lapa olur kuşlar yemez ıslak ıslak :))

Cok Sağol hemen cıkıyorum markete uygulayacagım elimden geldiğince sıkarım :)

Naneyi bende duydum bulabilirsem veriyorum salllldırıyorlar..
Naneden başka yeşillik vermeyin ishal olur diyorlar.
Yemine 1 çay kaşığı kırmızı pul biberde kızışması yumurtlaması için faydalıymış.

Ayrıca bundan aldım suyuna karıştırıyorum deli fişek gibi oluyorlar :D
Ama 1 günden fazla kalmamalı su.
Chemopharma zm ekeri 150 Gr | Ku Salk-Bakm rnleri | Chemopharma
http://www.dostpetshop.com/urun.php?cid=24&uid=746

Birde bu var bağırsak sağlığı için aldım ama daha denemedim.
http://www.canpet.net/pinfo.asp?pid=17659

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben tek kuş besliyorum bu mamayı yapsam bi yararı varmıdır kuşa ? konuyu böldüm kusura bakmayın :D

ben tek kuş besliyorum bu mamayı yapsam bi yararı varmıdır kuşa ? konuyu böldüm kusura bakmayın :D

mamanın kusa zararı olmaz faydası olur, düzgün yapınca baya bir ziyafet çekmiş oluyorlar ama ben pek basarılı değilim galiba bu konuda

Naneyi bende duydum bulabilirsem veriyorum salllldırıyorlar..
Naneden başka yeşillik vermeyin ishal olur diyorlar.
Yemine 1 çay kaşığı kırmızı pul biberde kızışması yumurtlaması için faydalıymış.

Ayrıca bundan aldım suyuna karıştırıyorum deli fişek gibi oluyorlar :D
Ama 1 günden fazla kalmamalı su.
Chemopharma zm ekeri 150 Gr | Ku Salk-Bakm rnleri | Chemopharma
Kuş Ürünleri / Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri /  Vitaminler-Sağlık ve Bakım Ürünleri-DEKSTROZ (Üzüm Şekeri) 250 GR DOST PET SHOP

Birde bu var bağırsak sağlığı için aldım ama daha denemedim.
Probaviti Kuşlar İçin Bağırsak Sağlığı İçin Yem Katkısı 300 Gr | Kuş Özel Yemleri ve Katkıları | Chemopharma

Üstad bu adresini verdiğin yerler güvenlimi alışveriş için ? Malum Kredi kartı ile alacağızda,bilgi verirsen sevinirim.

Selamlar Saygılar

Geri