Karadeniz Pet

kizismis olabilirmiş?

• Konbuyu başlatan Berkin ESİM
  • Başlangıç tarihi
B

Berkin ESİM

Guest
Arkadaşlar kuşum yaklasik 6 aydir benimle. Aldigimda 2-3 aylikti yani şuan 8-9 aylik diye tahmin ediyorum fakat goz çevresinde grilesme ve beyazlaşma hic yok simsiyah. Normalde grilesmesi gerekmiyomu? Birde kuşum bu aralar hic yerinde duramiyo sürekli hopluyo zipliyo oradan oraya hic durmuyo fazladan bi enerjisi var ve elime aldigimda ayaklari daha sicak olduğunu hissettim su aralar. Kizismis olabilirmiş acaba? Yanina es alma vakti geldimi? Son olarak bugün bikackez kusum elimle oynarken poposunu egip elime surtup durdu anlam veremedim. Çok uzun yazmisim yine şimdiden teşekkürler :)
KrjlQ1.jpg

w14QVp.jpg

e7Y0qW.jpg

xAERy0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Arkadaşlar bana yardim edebilecek birisi yokmu

Bence Kuşunuza 1-2 ay daha bakın tadını çıkarın çünkü yeni kuş aldığınızda size olan ilgisi azalacaktır.

yavas yavas kızısıyor isterseniz eş alabilirsiniz yanlız kuşunuz kendi eşini kendisi seçerse sıkıntı olmayacağına eminim.

benim kuşumda öyle yapıyodu şimdi yanına eş aldık ama kendi cinsini yeni görünce önce biraz korktu ama şimdi diyer kuşa alıştı

Geri