Karadeniz Pet

Kızışmışlar mı ?

Berkcan ERGEN

Yeni Üye
067dab39b90102b69e69c01fd0ade81c.jpg

f553bf1a757f2bbdcfa8e75df01da040.jpg

1 aydan beri beraberler iyi anlaşıyorlar. Daha yuvalık takmadım.

Kuşlar kafes içerisinde anlaşıyorlar mi pek kizismis gibi durmuyor

Kuşlar çok güzel maşaallah ama ben cinsiyetlerinden pek bir şey anlayamadım

Kuşlar kafes içerisinde anlaşıyorlar mi pek kizismis gibi durmuyor
Hep öpüşüyorlar ötüşüyorlar ama hiç birbirlerini kaşırken görmedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

Kuşlar çok güzel maşaallah ama ben cinsiyetlerinden pek bir şey anlayamadım
Sarı olan erkek beyaz olan dişi olması lazım ben öyle biliyorum. Bide erkek olan dişiden küçük boyut olarak bir sakıncası olur mu ?

Üzgünüm ama ben ikisi de erkek gibi görüyorum fotoğraflar yanıltabiliyor olabilir uzmanlarda baksın bakalım

Sanırım erkekli dişili değil kuşların bana da ikisi erkek gibi geldi ama eğer yaşları küçükse cinsiyet tayini resimlerden dolayı yanıtlıyor olabilir

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] ne diyorsun bu duruma ağabey

Sanırım erkekli dişili değil kuşların bana da ikisi erkek gibi geldi ama eğer yaşları küçükse cinsiyet tayini resimlerden dolayı yanıtlıyor olabilir
Beyaz olan 10-11 aydır bende sarı 1 aydır bende ama arkadaştaydı 1 yıldır o besliyordu. Ufak değiller gibime geliyor ama.

Sıkıntı şu ki ben hala ikisi de erkek düşünüyorum flas olmadan bi çekseniz

Kızışma olmaz. Taş çatlasa 3 aylıklar. Maşallah çok da güzeller. Ayrıca 2. resimdeki de dişi mi erkek mi anlayamadım. İlki net erkek.

Kızışma olmaz. Taş çatlasa 3 aylıklar. Maşallah çok da güzeller. Ayrıca 2. resimdeki de dişi mi erkek mi anlayamadım. İlki net erkek.

Cereye göre yorum yapma. Parçalılarda durum değişir bu bildiğin gibi değil. Kuşlar yavru değil bak arkadaş ne zamandır beyaz kuşu besliyormuş kuşlar yaşına yakın belli de ikisi de erkek gibi ;)

Cereye göre yorum yapma. Parçalılarda durum değişir bu bildiğin gibi değil. Kuşlar yavru değil bak arkadaş ne zamandır beyaz kuşu besliyormuş kuşlar yaşına yakın belli de ikisi de erkek gibi ;)

Vayy abi hiç bilmiyodum. Saol sayende öğreniyoruz :D Yanlış bilgilendirmem için herkesten özür dilerim.

Neyse benim için yeterli bu kadar ben erkek olduklarını düşünüyorum daha bilgililer cevap verirse seviniriz bu konuda

Normal kuşlar için geçerli bu beyaz fazla ise yavruluğunda belli olur yetişkine doğru beyaz kaplar sonra kahveye dönebilir ama parçalı kuşlar için bu durum geçerli değil

tam bu tarz oluyor erkeklerde pembemsi bir renk alıyor ve beyazlık oluyor

Geri