Karadeniz Pet

Kızışmışlarmıdır

şöyle söyleyim ben bakladan nefret eden bir insandım 28 yıl sonra yemeye başladım,yemine karıştır.zamanla alışırlar,haa mutlaka mamada yap ma 12 saat içinde yemediklerini geri al,ben kendi karışımımı söyelyim 1 çift için.

*yarım yumurta(beyazı ve sarısı)
*mısır unu 2 çay kaşığı
*pirinç unu(nişastası) 2 çay kaşığı
*irmik 3 çay kaşığı
*ortalama bir havucun 3/1'i
kurutulmuş ekmek içi 4 çay kaşığı
*3 adet bebe bisküvüsü

--yumurta,havuç,bebe büskivüsü rendelencek ve karışım kaşıkla karıştırılcak ıslak olmuycak tel tel dökülcek yani lapa olmuycak.

şöyle söyleyim ben bakladan nefret eden bir insandım 28 yıl sonra yemeye başladım,yemine karıştır.zamanla alışırlar,haa mutlaka mamada yap ma 12 saat içinde yemediklerini geri al,ben kendi karışımımı söyelyim 1 çift için.

*yarım yumurta(beyazı ve sarısı)
*mısır unu 2 çay kaşığı
*pirinç unu(nişastası) 2 çay kaşığı
*irmik 3 çay kaşığı
*ortalama bir havucun 3/1'i
kurutulmuş ekmek içi 4 çay kaşığı
*3 adet bebe bisküvüsü

--yumurta,havuç,bebe büskivüsü rendelencek ve karışım kaşıkla karıştırılcak ıslak olmuycak tel tel dökülcek yani lapa olmuycak.

bir kaç malzeme eksik olursa sorun olurmu ?

hmmm eksik olcak malzemeye bağlı,yumurta eksik olsa olmaz,bebe bisküvüsü eksik olsa olmaz ama ,mısır unu,pirinç unu,irmik eksik olsada olur mesela havuç yerine elmada olur ama yazdıgım mama etkili ve vitaminli ;)

hmmm eksik olcak malzemeye bağlı,yumurta eksik olsa olmaz,bebe bisküvüsü eksik olsa olmaz ama ,mısır unu,pirinç unu,irmik eksik olsada olur mesela havuç yerine elmada olur ama yazdıgım mama etkili ve vitaminli ;)

Yumurta,elma,havuç,kuru pasta tarzı ekmek,petit beurre büskivi verdim sorun olurmu ?

ya deli olucam benimkiler marul ve ekmekten başka bişey yemiyorlar (elma vs vs mamalarını yiyorlar) rendeleyip veriyorumm bide..korkuyorlar ne salaklar benimkiler..

Geri