Karadeniz Pet

kızıştırıcı an itibari ile verdim

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
çiftlerime an itibari ile kızıştırıcıyı vermiş bulunmaktayım inş. hayırlısıyla eş tutarlar ve çiftleşip bol yavru alırım
dualarıızı eksik etmeyin lütfen :)

Ne verdiniz ki ?

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben bi faydasini gormedim mGT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benim önceki çiftimde çok işe yaramıştı büyük faydasını gördüm inşallah bu kuşlarımdada faydasını görürüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

güncellllllllllll

var mı bi gelişme :)) varsa bızde deneyelım :))

Ben yaklaşık olarak 4 gündür veriyorum aynı üründen. Erkek te hafif işe yaradı gibi ama dişi de tık yok... :)

ya bende erkek dişi uzaktayken kur yapıyo yanına gelınce korkup kaçıyo aynı zamanda cereleri ikisininde tam kızışmış oldugunu gösteriyo fakat hiç bi çiftleşme belirtisi yok çok garip ya anlatmakla olmuyo sanki ölmeden göremicem gibi bunların yavrularını :D

ya bende erkek dişi uzaktayken kur yapıyo yanına gelınce korkup kaçıyo aynı zamanda cereleri ikisininde tam kızışmış oldugunu gösteriyo fakat hiç bi çiftleşme belirtisi yok çok garip ya anlatmakla olmuyo sanki ölmeden göremicem gibi bunların yavrularını :D
Aynı dert bende de var:) Bekliyoruz.
Dışarıda külhanbeyi kesiliyor, ayak atmalar, kuyruk gagalamalar... Kafesin içinde dişiden saklanacak delik arıyor :)

nasıl arkadaşlar işe yariyormu bende alip veririm işe yariyorsa.

şu anlık durum aynı ama daha 2 kez verdm inanıyorum ki olucak inş.

Nijer tohumu versene yada suluklarına 2-3 çay kaşıgı bal damlat.

Olmaz ..

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri