petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kizistirici vitamin olarak oneriniz nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Pasa89 tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar ciftim en son 2 nisanda yumurtlamislardi. Disi suanda cok kizgin erkege surekli kur yapiyor erkek kaciyor. Bu durum uzun zamandir öyle. kizginlasmasi icin bi ilac vitamin onerebilir misiniz? Daha once besledigim kuslarimda kullandigim hicbir ilac ise yaramadi. Ve erkek biraz yagli suyuna limon damlatiyorum. Baska tavsiyeniz var mi?

#1 Pasa89, 8 Şubat 2016
    Son düzenleme: 8 Şubat 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Erkekler hasta veya tüyde olmadıklarında sürekli eş tutmak isterler. Kızıştırıcı vitamine de gerek yok bence. Hele ki bu kuşlar eş daha önce kuluçka geçirdiler diyorsan bence bir hava değişimine ihtiyaçları var. Biraz ayrı kalsınlar özlesinler birbirlerini.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Ayrı bir kafese alıp bol bol uçmasını sağlayabilirseniz yağlanması gittiğinde form tutacaktır.

4. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Ucurmayi cok denedim de kafesten pek cikarmamislar sanirim en fazla 2 3 metre ucup bi yere carpiyor. 2 3 hafta her gun odaya saldim gram zayıflamadi. Evet daha once yavru aldim cokta güzel anlasiyorlar ama is ciftlesmeye gelince erkek yanasmiyor

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sadece karışık yem ver. Yemlik üstlerinde biriken kabukları biraz geç üfle. Yani her gün üflüyorsan 2 günde bir üfleyebilirsin. Suluğa limon damlatmak ve uçurmak iyidir.

6. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlariniz icin tesekkur ederim. Daha once duymamistim Yem kabuklarinin ne gibi faydasi var acaba

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    temiz yeme daha az ulaşarak yeme miktarını azaltacak

8. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlariniz icin tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş