petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızıştırıcıyı yeme koyabilirmiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Arkadaşlar Quik kızıştırıci ve kuş kumu kullaniyorum iymidir ve vitamn olarak deep multisol . Kizistiriciyi yeme koyuyorum sorun olurmu.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    vıtamın olarak supervıt kullan bırak hayvanlar kendılerı kızışsın sadece bıraz nıjar kat yemnıne yada mama ya yeter

3. Yılmaz Ç.

Kızıştırıcıyı karıştırıp verebilirsiniz sorun yok ama kuş kumunu kesinlikle ayrı kapta vermenizi öneririm.

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Hangi yemi kullanıyorsunuz ? Çoğu yemin içeriğinde zaten nijer bulunmakta.

5. Hürkan YILMAZ

Abi ismini hatırlayamadim ama pakette muhabbertkuşu resmi ve meyve var altinda ufak pakette meyveli yani

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. süleyman yılmaz

ya ben kızıştırcıı kullandım ama benim merak ettiğim dişi kuşumun gagası biraz acık mavi acaba hasta mı ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş