petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızıştırma Yeminde Böcek Vardı !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asi Gangster tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar az önce kuşlarımın kafesini temizlerken yemlerini koyarkene kızıştırma yemide koyarken döktüğüm kızıştırma yeminin poşetinin içinden 1 tane küçük böcek çıktı. Çıktığı gibi böceği öldürdüm ama neden vardı veya bir zararı gelir mi kuşlarıma ? cevap verirseniz sevinirim :confused:

Doki

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Yemleri ambalajlı alıp serin ve kuru yerde muhafaza etmelisin. Satın aldığın yerdeki bekleme şartları da önemli.

3. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Adam bize böyle verdi o günden itibaren kullanıyorum dolabın kapalı kapağına koyuyorum :confused:

#3 Asi Gangster, 26 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2015
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Acik yemlerde boyle seyler bazen olabiliyor. Kizistirma yemini iyice kontrol et derim.

Sayfayı Paylaş