petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızıştırmak İçin Daha Başka Neler Yapabilirim...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Frate tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Frate
    Gizli

Frate Guest

Ballı Kraker Aldım Nijer Verdim haftada 3 Kez Mama Veriyorm Odama Koydum Sadece Akşamları Uyumak İçin Giriyoruz Tek Çift Kuş Var Başka Neler Yapabilirim Kızıştırmak İçin

2. ens
    Gizli

ens Guest

yeterınce sey yapmıssın zaten bısey kalmamıs kusu o kadarda zorlama bence suyunada vıtamın katabılırsın zatenbaska bıseyde kalmamıs olur

3. Frate
    Gizli

Frate Guest

vitamininide eksik etmiyorum zorlamak ne demek sadece yiyecekleri için elimden geleni yapıyorum :) zorlama yok :)

4. İsmail BAL
    Gizli

ballı krakerler de genelde bal yerine yapıştırıcı tarzı şeyler kullanılıyor kullanmanızı tavsiye etmem. mamasını yemini vitamini eksik etmyin. zorlamadan kasıt kuşa fazla enerji yüklerseniz tüy dökümüne girebilir özellikle fazla nijer tüye sokuyor hayvanları.

5. Yasin ZORLU
    Gizli

vitamin tavsiyeniz nedir?

Sayfayı Paylaş