Karadeniz Pet

kızşkın erkek

yusufkral

Onursal Üye
slm benim ciftin 3 yavrusu var maşallah daha tüyleri cıkmadi en büyü 7 günlük fakat erkek kuş cık fena kızışmış uvaya giriyor dişiyi cıkartıyor üstüne atlıyor dişi istemiyor tere düşüyorlar tırnaklarını dişinin üstüne gecirip yerde bilen zprla ciftleşmek istiyor yavrulara zarar verecek diye erkegi ayırdım yuvalıga yem koyuyorum bir sorun olurmu erkegi nasıl düzeltiriz bir zaman yavrulamıyor çiftleşmiyor diyorduk şimdi ise zorla çiftleşmeye calışıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

güncell dişi erkek olmadan yavruları büytümü

erkeği sebze ve meyve agırlıklı besle fazla nıjer ve yaglı tohumlardan elde edılen yemlerı kullanma saf sarı darı kullanmanı onerırım

bol bol mama ver dışıye tek basına buyutur

şimdilik tek başına büyüyyorlar da yuvadan atlayınca yem kırmayı felan nasıl örenecekler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

erkeği sebze ve meyve agırlıklı besle fazla nıjer ve yaglı tohumlardan elde edılen yemlerı kullanma saf sarı darı kullanmanı onerırım

zaten sadece sarı darı kulanıyorum

kendılerı dogası geregı zaten öğrenır sorun etme
ılk zamanlar aspur ver yavrulara daha yumusak kabuldu oldugu ıcın daha rahat kırarlar

azgınlıkta 1 numara o zman bence hemen baska dısın varsa ese at onlada cıftlessınbendede var oyle bır erkek :D

kızışkın desek daha iyi olur bayan kulanıcılarda var bu forumda

Geri