petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızşkın erkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm benim ciftin 3 yavrusu var maşallah daha tüyleri cıkmadi en büyü 7 günlük fakat erkek kuş cık fena kızışmış uvaya giriyor dişiyi cıkartıyor üstüne atlıyor dişi istemiyor tere düşüyorlar tırnaklarını dişinin üstüne gecirip yerde bilen zprla ciftleşmek istiyor yavrulara zarar verecek diye erkegi ayırdım yuvalıga yem koyuyorum bir sorun olurmu erkegi nasıl düzeltiriz bir zaman yavrulamıyor çiftleşmiyor diyorduk şimdi ise zorla çiftleşmeye calışıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

güncell dişi erkek olmadan yavruları büytümü

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bol bol mama ver dışıye tek basına buyutur

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    erkeği sebze ve meyve agırlıklı besle fazla nıjer ve yaglı tohumlardan elde edılen yemlerı kullanma saf sarı darı kullanmanı onerırım

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    şimdilik tek başına büyüyyorlar da yuvadan atlayınca yem kırmayı felan nasıl örenecekler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

zaten sadece sarı darı kulanıyorum

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kendılerı dogası geregı zaten öğrenır sorun etme
    ılk zamanlar aspur ver yavrulara daha yumusak kabuldu oldugu ıcın daha rahat kırarlar

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    azgınlıkta 1 numara o zman bence hemen baska dısın varsa ese at onlada cıftlessınbendede var oyle bır erkek :D

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kızışkın desek daha iyi olur bayan kulanıcılarda var bu forumda

Sayfayı Paylaş