Karadeniz Pet

klasik soru cinsiyeti ve cinsi ne ?

Can Sako

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar ne yazıkki kaçıp bizi terkeden kuşumuzdan sonra yeni bir kuş aldık ama gelen gideni arattı kuşu hiç sevemedik daha 2 gün oldu ama kuşu sevemedim hiç , tırnakları ve ayağı siyah nedendir ?

bu da resimleri çek aldım ama sanki yerli gibi ne dersiniz

cinsiyetindede emin olamıyorum

p7pph.jpg

2013-06-16211643.jpg

p7pqf.jpg

p7ps5.jpg

bunlarda yeni resimleri :
2013-06-17081832.jpg

5592incij438281.jpg

2013-06-17081846.jpg

Son düzenleme:
Tecrübe me dayanarak söylüyorum kusunuz dişi..

ya yapmayın etmeyin ne dişisi o kadar erkek diye aldım , emin misiniz dişi olduğuna ve saf kan çek mi ?

arkadaşlar bana kesinlikle erkek gibi geliyor hareketli biraz ve uzun ötüyor önceki kuşumunda ceresi böyleydi ama sonra mavileşti ne diyosunuz ?

Burun deliklerin etrafında beyazlık varsa dişidir resme göre konuşuyoruz flaşsız mı resimler.

ertuğrul bey başlıkta ilk resimlerde 3 resimde ayağı gözüküyor yoruymu size bırakıyorum anlamıyorum ben açıkcası

dediğim gibi burun deliklerin etrafında beyazlık var mı.?yüzde 70 dişi gibi ama resimler kafa karıştırıyor.

İnş. yanılıyorsunuzdur dişi bakmak istemiyorum haftasonuna kadar zamanım yok değiştirmeye zaten cumaya kadar bir video falan koyarım eğer dişiyse değiştiririm..
cinsi sizce safkan çek mi

İnş. yanılıyorsunuzdur dişi bakmak istemiyorum haftasonuna kadar zamanım yok değiştirmeye zaten cumaya kadar bir video falan koyarım eğer dişiyse değiştiririm..
cinsi sizce safkan çek mi

can bey size bi soru sordum ve söyledim burun deliklerinin etrafında beyazlık var mı inşallah erkektir.

kusunuz dişi cek deıl yoksa kafa kısmı su gunlukte tombalak olurdu buyukdukce uzuyorlar hem nıe dişi dıe uzuluyorsunkı ben özelikle dişi alırım ıyı beslerım konustururum sonra üretime aşamasına gecerım sımdı 3 tane bebişi var beklıyorum daha :D

pespembe cereye bakıp hala dişi diyorlar ya anlayamıyorum, kuş yaklaşık 45 günlük erkek yerli ayrıca ayak ve tırnaklarının siyah olması normal.

foto yanıltıcı olabilir bencede erkek biraz mavileşti ceresi bugün , gökhan bey satıvı bana çek diye sattı yalan mı söylmiş kırma olma ihtimali yokmu ?? ve ayak ve tırnaklar zamanla beyazlarmı

Geri