Karadeniz Pet

Klima

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Merhaba bizim evimiz 3 odalı ve su an bizim evde misafir var ve her odada klima yanıyor. Bende kuşlar hasta olmasın diye koridora koydum bu konuda çok endişeleniyorum klimalı odada üstü örtülü dursalar birsey olur mu annemle babam onlar için çok endiselendigimi söylüyorlar yardım edermisiniz? :confused:

Çok teşekkür ederim şimdilik yumurta yok daha yuvaligi takmadım

Klimanın üfürdüğü rüzgar direk üzerlerine vurmuyorsa problem yok. Yunurtaya yatıyorsa problem var. Klima ortamdaki nemi çektiği için yumurtanın kabuğunda kuruma olabilir.

Abi öyle deme cengi abiye aldığımız kuş klima yüzünden ölmüş bende az önce aldım haberini

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Abi öyle deme cengi abiye aldığımız kuş klima yüzünden ölmüş bende az önce aldım haberini

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yapma ya.. Ölmüş mü? Üzüldüm şimdi ya.. :(

Şimdi onun klimanın olduğu ortam dar bir yer sanırım. Atölyedeki ofisler öyle oluyor. Klimayı açık bıraktıysa, o hava kuş için pek sağlıklı olmayacaktır. Normalde ev içinde çalışna klimanın rüzgarı vurmuyorsa sıkıntı çıkmaz.

bu havalarda balkona koy klimadan daha iyidir diye düşünüyorum. yada kalsın koridorda

Klimanın her turlusu canlıya zararlıdır. Çok sıcak oluyorsa banyonuk takılabilir. Temiz oksijen ve nemi yok ediyor saf hava ile de insanların ve canlılarının boğazında kuruma oluyor.

aman diyim direk felç oluyolar, inanın başka odada durup, kaldıkları odanın kapısı kapalı dahi olsa kapı altından klima havası girmesi bile kuşları felç yapar. çok yaşadım.

Geri