Karadeniz Pet

komidinden salma yapımı

umut ercan

Meraklı Üye
arkadaşlar elime bi şekilde eski 4 katlı komidin geçti ilk 3 katını çıkardım son katını yani çekmecesini ters cevirip taktım ve önüne çitçi den 1 metrekare 2cm x 2cm genişliğinde çit teli aldım.ve bana maliyeti sadece çit teli ve çıta olarak düştü.oda telin metrekaresi 8 tl. 10mm x 1m çıtanın tanesi 50 krş tan 8 çıta 4 tl toplamda 12 tl ye geldi.
Daha kuşları salmadım yavrular var yuvada bakmaktan var,vazgeçerler diye.alışmaları için kafesle birlikte salmanın içine koydum.
içine 2 adet uzun tünek koyucam.başka önerisi olan var mı ?yorumlarınızı bekliyorum...

bu ön tarafı

bu sağ tarafı

bu sol tarafı

Çekmecenin altı tahta kalmasın.. koku ve bit yapar..

Değişik bir çalışma olmuş. dış kısımlardaki çubukların mantığını anlamadım ama? Bir de altına bir tava ayarla bencede. hem bit pire durumunu engeller hemde kokmaz.

Değişik bir çalışma olmuş. dış kısımlardaki çubukların mantığını anlamadım ama? Bir de altına bir tava ayarla bencede. hem bit pire durumunu engeller hemde kokmaz.

o çubuklar teli gerdirmek için şu an için daha sabit olmadıgından tak cıkar yaparken sıkıntı olmasın dıye yan tarafta açtığım 1 cm lik havalandırma deliklerine uydu çıtalar bende hiç çivi çakıpta zarar vermeyeyım dedim şu an için.tava dankastınız ne acaba
ısgara tel mi?

hazır pvc tavalar var onlardan koy altına. bunun gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri