petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

komidinden salma yapımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar elime bi şekilde eski 4 katlı komidin geçti ilk 3 katını çıkardım son katını yani çekmecesini ters cevirip taktım ve önüne çitçi den 1 metrekare 2cm x 2cm genişliğinde çit teli aldım.ve bana maliyeti sadece çit teli ve çıta olarak düştü.oda telin metrekaresi 8 tl. 10mm x 1m çıtanın tanesi 50 krş tan 8 çıta 4 tl toplamda 12 tl ye geldi.
    Daha kuşları salmadım yavrular var yuvada bakmaktan var,vazgeçerler diye.alışmaları için kafesle birlikte salmanın içine koydum.
    içine 2 adet uzun tünek koyucam.başka önerisi olan var mı ?yorumlarınızı bekliyorum...

bu ön tarafı

bu sağ tarafı

bu sol tarafı

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Çekmecenin altı tahta kalmasın.. koku ve bit yapar..

3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    peki ne yapmamı önerirsiniz?

4. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Değişik bir çalışma olmuş. dış kısımlardaki çubukların mantığını anlamadım ama? Bir de altına bir tava ayarla bencede. hem bit pire durumunu engeller hemde kokmaz.

5. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    o çubuklar teli gerdirmek için şu an için daha sabit olmadıgından tak cıkar yaparken sıkıntı olmasın dıye yan tarafta açtığım 1 cm lik havalandırma deliklerine uydu çıtalar bende hiç çivi çakıpta zarar vermeyeyım dedim şu an için.tava dankastınız ne acaba
    ısgara tel mi?

6. yakup yıldırım

hazır pvc tavalar var onlardan koy altına. bunun gibi

#6 yakup yıldırım, 20 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş