Karadeniz Pet

komik olay

Okan Şenol

Onursal Üye
biröceki gün 1 takım kuşumu sattım.dün akşam saat 8 sularında telefon geldi.abi kafesi aldım kapının önündeyim diye.aşşağı indim hayırdır dedim ,arkadaş eline almış bitane sıfır çiftane gelmiş.kuşları sattım dedim nasıl olur dedi.senle 1 hafta önce konuşmuştuk dedi.bende ona,ben sana hemen gel al kuşa talip çok dememişmiydim dedim,oda bana doğru söylüyorsun dedi.kafeside şimdi gelirken aldım dedi,ne yapıcam dedi başka kuş bakarsın dedim,vallaha bu iş olmadı hevesim kaçtı dedi.kafesi kaca aldın dedim 40tl dedi.hevesin kaçtıysa 20tl verim dedim,mırın kırın yaptı ama olur dedi.halbuki kuşu beklet deseydi bekletirdim

bende alıcı adayıydım ama aralığın başında alabilirdim gitti güzelim kuşlar. kafesi verdi mi o paraya?

hevesi kaçmış abı cocugun 20 tl ye düzeltdiysen iyi :)

boşver abi yaa dediğin gibi komik yani gül geç :) kendi hatası.

bende alıcı adayıydım ama aralığın başında alabilirdim gitti güzelim kuşlar. kafesi verdi mi o paraya?

evet aldım kafesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

hevesi kaçmış abı cocugun 20 tl ye düzeltdiysen iyi :)

kafes 40 tl idi 20tl ye yarısı düzelmiş oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

boşver abi yaa dediğin gibi komik yani gül geç :) kendi hatası.

en azından hatasını 20 tl kayıpla düzeltti :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

güzel tabi ama benim için 20 tl ye çiftane