petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Komşumun kedisi kabusum oldu tırmanmış balkonuma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Boncuk BONCUK tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Boncuk BONCUK
    Gizli

......................................................................

#1 Boncuk BONCUK, 21 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mart 2014
  2. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    korkutmak iyidir. kafeste bile olsa parçalayabilir :)

3. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Kafesi devirip kuşu almaya çalışıyor benim de başıma geldi mutlaka tedbir alın

4. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kedi kafesteki kuşa birşey yapamaz ama, kuş kediyi görünce korkarak ölebilir.
    Bir komşumuzun başına gelmiş, kuş çırpına çırpına ölmüş.
    Onun için nasıl yaaparsınız bilemem ama, önlem almanız gerekir diye düşünüyorum.

5. Boncuk BONCUK
    Gizli

Zehir koymak lazım balkona komşu anlamıyor olayın ciddiyetini ya zehirli et koyayım ölsün zaten komşumuda sevmiyorum

6. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0
    kedide can sonucta zehirli et cinayet olur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Boncuk BONCUK
    Gizli

8. Jumbocu34
    Gizli

Jumbocu34 Guest

Bunu söyleyen zihniyet kaç yaşında çok merak ediyorum ?????

9. Boncuk BONCUK
    Gizli

35 YAŞINDA BU ZİHNİYET VE KOMŞUSUNU DEFALARCAA UYarmış ve aynen şu cevabı almış bir zihniyet benim kedim 750 tl senin kuş 25 tl yerse yenisini alırım diyen bir komşuya sahip zihniyet

10. Görkem KOÇSAN
    Gizli

su dök kediye daha yaklaşmaz.

11. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Ben tedbir alın dedim ama siz direk saldırıya geçtiniz sanırım sakın öyle bir şey yapmayın vicdan azabı denen şey yakanızı bırakmaz madem saldıracaksınız gidin kedinin sahibine yapın onu yoksa da balkonun kapısı kapalı olsa yeterli zaten

12. Boncuk BONCUK
    Gizli

benim kedim 750 tl senin kuş 25 tl yerse yenisini alırım diyen bir komşu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

anlamıyor defalarca söyledim kedim özgür diyor

13. Görkem KOÇSAN
    Gizli

sende köpek al eve.

14. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Bu durumda suçlu kedi değil öyleyse siz gerekli tedbirleri alın zaten sorun çıkmaz çıkarsa da o zaman siz de bi kaç sorun çıkarırsınız ama yazık bir hayvanı korumak için başka bir hayvana kıymayın

15. Boncuk BONCUK
    Gizli

haklısınız ama çileden şıktım yarın 10 kg kireç çözücü alıp banyoya dökücem fayanslara akıtıyodu yeni yaptırdım akmasın die vazgeçtim yağmur gibi aksın

16. Ahmet Behçet
    Gizli

17. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Bak o olabilir

18. Boncuk BONCUK
    Gizli

19. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu ne biçim bi yorum yaaziklarinizi şiddetle kiniyorum

Kuşunuzun sizin ruhunuza hiç faydasi olmamiş yazik!

Hayvanin yaradilişi kuşu avlamak üzerinedir,, komşuya kizildi diye kedisi zehirlenilir mi

Nasil bir ülke olduk karakterimiz bu kadar mi düştü ben şoklar içerisindeyim!!!

Allah o kediyi öyle yaratti diye hayvanin suçu günahi ne acaba!!!

Ergenin tekidir Allah bilir diye düşünürken bir de 35 yaşinda konu sahibi kafayi yiyecem yaa

Komşunuz size kizarsa evladinizi kessin o zaman hak verirsiniz ne diyim artik...

20. Boncuk BONCUK
    Gizli

haddinizi bilin karaktere falan laf etmeyin olurmu tüm mesajları okumadığınızda açık o söylediklerinizin hepsini iade ediyorum size ayrıca evladı karıştırmayın evlat acısını görmüş bir insanım haddinizi bilin okuma özürlüsünüz

Sayfayı Paylaş