Karadeniz Pet

Komşumun kedisi kabusum oldu tırmanmış balkonuma

• Konbuyu başlatan Boncuk BONCUK
  • Başlangıç tarihi
B

Boncuk BONCUK

Guest
......................................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
korkutmak iyidir. kafeste bile olsa parçalayabilir :)

Kafesi devirip kuşu almaya çalışıyor benim de başıma geldi mutlaka tedbir alın

Kedi kafesteki kuşa birşey yapamaz ama, kuş kediyi görünce korkarak ölebilir.
Bir komşumuzun başına gelmiş, kuş çırpına çırpına ölmüş.
Onun için nasıl yaaparsınız bilemem ama, önlem almanız gerekir diye düşünüyorum.

Zehir koymak lazım balkona komşu anlamıyor olayın ciddiyetini ya zehirli et koyayım ölsün zaten komşumuda sevmiyorum

kedide can sonucta zehirli et cinayet olur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[/QUOTE

BEN,M SUÇUM DEĞİL KENDİ KEDİSİNİN KATİLİ O OLUR SAVUNMASIZ Bİ KUŞ O SAHİBİ AMLAMIYO BENİMDE KÖPEĞİM OLSA İİMİ OLURDU SAHİP ÇIKMIYO KEDİSİNE

Bunu söyleyen zihniyet kaç yaşında çok merak ediyorum ?????

35 YAŞINDA BU ZİHNİYET VE KOMŞUSUNU DEFALARCAA UYarmış ve aynen şu cevabı almış bir zihniyet benim kedim 750 tl senin kuş 25 tl yerse yenisini alırım diyen bir komşuya sahip zihniyet

Ben tedbir alın dedim ama siz direk saldırıya geçtiniz sanırım sakın öyle bir şey yapmayın vicdan azabı denen şey yakanızı bırakmaz madem saldıracaksınız gidin kedinin sahibine yapın onu yoksa da balkonun kapısı kapalı olsa yeterli zaten

Ben tedbir alın dedim ama siz direk saldırıya geçtiniz sanırım sakın öyle bir şey yapmayın vicdan azabı denen şey yakanızı bırakmaz madem saldıracaksınız gidin kedinin sahibine yapın onu yoksa da balkonun kapısı kapalı olsa yeterli zaten

benim kedim 750 tl senin kuş 25 tl yerse yenisini alırım diyen bir komşu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

benim kedim 750 tl senin kuş 25 tl yerse yenisini alırım diyen bir komşu

anlamıyor defalarca söyledim kedim özgür diyor

Bu durumda suçlu kedi değil öyleyse siz gerekli tedbirleri alın zaten sorun çıkmaz çıkarsa da o zaman siz de bi kaç sorun çıkarırsınız ama yazık bir hayvanı korumak için başka bir hayvana kıymayın

Bu durumda suçlu kedi değil öyleyse siz gerekli tedbirleri alın zaten sorun çıkmaz çıkarsa da o zaman siz de bi kaç sorun çıkarırsınız ama yazık bir hayvanı korumak için başka bir hayvana kıymayın

haklısınız ama çileden şıktım yarın 10 kg kireç çözücü alıp banyoya dökücem fayanslara akıtıyodu yeni yaptırdım akmasın die vazgeçtim yağmur gibi aksın

Bu ne biçim bi yorum yaaziklarinizi şiddetle kiniyorum

Kuşunuzun sizin ruhunuza hiç faydasi olmamiş yazik!

Hayvanin yaradilişi kuşu avlamak üzerinedir,, komşuya kizildi diye kedisi zehirlenilir mi

Nasil bir ülke olduk karakterimiz bu kadar mi düştü ben şoklar içerisindeyim!!!

Allah o kediyi öyle yaratti diye hayvanin suçu günahi ne acaba!!!

Ergenin tekidir Allah bilir diye düşünürken bir de 35 yaşinda konu sahibi kafayi yiyecem yaa

Komşunuz size kizarsa evladinizi kessin o zaman hak verirsiniz ne diyim artik...

Bu ne biçim bi yorum yaaziklarinizi şiddetle kiniyorum

Kuşunuzun sizin ruhunuza hiç faydasi olmamiş yazik!

Hayvanin yaradilişi kuşu avlamak üzerinedir,, komşuya kizildi diye kedisi zehirlenilir mi

Nasil bir ülke olduk karakterimiz bu kadar mi düştü ben şoklar içerisindeyim!!!

Allah o kediyi öyle yaratti diye hayvanin suçu günahi ne acaba!!!

Ergenin tekidir Allah bilir diye düşünürken bir de 35 yaşinda konu sahibi kafayi yiyecem yaa

Komşunuz size kizarsa evladinizi kessin o zaman hak verirsiniz ne diyim artik...

haddinizi bilin karaktere falan laf etmeyin olurmu tüm mesajları okumadığınızda açık o söylediklerinizin hepsini iade ediyorum size ayrıca evladı karıştırmayın evlat acısını görmüş bir insanım haddinizi bilin okuma özürlüsünüz

Geri