Karadeniz Pet

Komşumun kedisi kabusum oldu tırmanmış balkonuma

• Konbuyu başlatan Boncuk BONCUK
  • Başlangıç tarihi
demişin de Vatandaş da onu soruyor zaten..

Kapiyi bacayi sıkıca kapali tutmanin yolunu bulmak bahsettigim çözüm...

Bana cevap yazmaya ugraşana kadar konu sahibine çözüm yazabilirsin

Benden tavsiye kedi balkonunuza cikarsa uzerine su dokun hatta 1 kova suda o sacma sapan insan komsunuza dokun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:11 -->-> Daha önceki mesaj 01:10 --

Bu arada show tw de okanin programinda bir skec yapyorlar kusu yiyen kedileri okla olduruyolar :)

şu kedi köpek kovan aletler vardı nette gezerken denk geliyordu.işe yaramaz mı acaba deneseniz?

Abi kuş senin eve nasıl giriyor balknu kapatsan olmaz mı..

Ağaç dalını falan kessen gelemeyeği şekide

kuş girm,iyo yusuf bey komşunun kedisi geliyor ve ağaca dokunmama da bahçenin saibi izin vermiyor kayısıları verimsizleşirmiş kedi çokama haşarı bir hayvan sahipleri başıboş bırakıyo özgürmüş kedi sadece parasal değeri var onlar için hayvanın kuşun parası neyse verelim diyolar yerse

şu kedi köpek kovan aletler vardı nette gezerken denk geliyordu.işe yaramaz mı acaba deneseniz?

Ise yarar ama hem pahali hemde surekli acik kalan bi cihaz degil dugmesine basnca insan duymadigi bir sesle uzaklastiriyor yani ona basmak lazim ee adam onun basinda durcagina kediyi kovalar :)

bengi hanım hiç guymamıştım inşallah öyle bişey vardır hemen alırım kedi artık kabusum bi anlık dalgınlığıma gelecek diye korkuyorum kafeste olmasına güveniyodum kuşumun ama yorumlarda anladım ki korkudan bile ölebiliyormuş kuşlar

kuş girm,iyo yusuf bey komşunun kedisi geliyor ve ağaca dokunmama da bahçenin saibi izin vermiyor kayısıları verimsizleşirmiş kedi çokama haşarı bir hayvan sahipleri başıboş bırakıyo özgürmüş kedi sadece parasal değeri var onlar için hayvanın kuşun parası neyse verelim diyolar yerse

kedi yazacağıma kuş yazmışım :rolleyes:

valla abi bahçe sahibi varsın biraz kızsın bence kes dalı kedinin yolunu kapatmış olursun. insana bile anlatıyon da anlamıyor kedi yi nasıl ikna edicen :confused:

Ise yarar ama hem pahali hemde surekli acik kalan bi cihaz degil dugmesine basnca insan duymadigi bir sesle uzaklastiriyor yani ona basmak lazim ee adam onun basinda durcagina kediyi kovalar :)

bilmiyorum o aletin nasıl çalıştığını.Araştırmak lazım.Spreyler flnda varmış galiba

Zehir koymak lazım balkona komşu anlamıyor olayın ciddiyetini ya zehirli et koyayım ölsün zaten komşumuda sevmiyorum

sakın bunu yapmayın sakın o hayvancağızın canını siz mi verdiniz siz alıcaksınız bunu sakın yapmayın masum bir hayvanın canına kıymayın

bilmiyorum o aletin nasıl çalıştığını.Araştırmak lazım.Spreyler flnda varmış galiba

Askerdeyken kislada cok fazla kopek oldugundan gece nobete giden askerlere veriyolardi ordan biliyorum uzerinde bi tus var basnca bi ses cikiyor ama insan kulagi duymuyor o uzaklastiriyor sprey degilde arkadasn kopegini 1 2 gun balkonunuzda besleme sansiniz varsa kopek zaten o balkona kokusunu birakir kedi bida yaklasmaz diye dusunuyorum tabi sahibi gibi yuzsuz degilse :)

sakın bunu yapmayın sakın o hayvancağızın canını siz mi verdiniz siz alıcaksınız bunu sakın yapmayın masum bir hayvanın canına kıymayın

selen hanım 3 aydır yapmadım şimdimi yapcam ama sinirime hakim olamıyorum ve sahibinin zehirle demesi beni çıldırtıyor tüm mesajlarımı okursanız belki beni anlarsınız die umuyorum

selen hanım 3 aydır yapmadım şimdimi yapcam ama sinirime hakim olamıyorum ve sahibinin zehirle demesi beni çıldırtıyor tüm mesajlarımı okursanız belki beni anlarsınız die umuyorum

Bence zehir ve kedi mamasi alip balkona koydum deyin cikipta yerse kedinizin cansiz bedenini kapiniza koyarm deyin benim kusum olecegne senin kedin olsun deyin ciddi oldugnuzu anlarsa sahip cikar tabiki bole bise yapmicagnizi biliyoruz ama korkar belki

Askerdeyken kislada cok fazla kopek oldugundan gece nobete giden askerlere veriyolardi ordan biliyorum uzerinde bi tus var basnca bi ses cikiyor ama insan kulagi duymuyor o uzaklastiriyor sprey degilde arkadasn kopegini 1 2 gun balkonunuzda besleme sansiniz varsa kopek zaten o balkona kokusunu birakir kedi bida yaklasmaz diye dusunuyorum tabi sahibi gibi yuzsuz degilse :)

şimdi aradım arkadaşımı yusuf bey hemde bu saatte hafta sonu sen evi bırak bize dedi kuşla beraber evden gidiyoruz köpeğiyle o geliyor ve yorumlarıda anlattım hiç bi eleştiri yaralamadı ama evlat olayını affedemiyorum sanki satanistim hakkımı helal etmiyorum o hanıma diğer yorum yapanlarında canı sağ olsun pitbullu bikomşu apartmana iyi gelir ağlama dedi arkadaşım

o yaınızı gördüm direk yazmak istedim pardon :D yanlış anlamışım ben..o kadında amma inatmış

Bence zehir ve kedi mamasi alip balkona koydum deyin cikipta yerse kedinizin cansiz bedenini kapiniza koyarm deyin benim kusum olecegne senin kedin olsun deyin ciddi oldugnuzu anlarsa sahip cikar tabiki bole bise yapmicagnizi biliyoruz ama korkar belki

bu dediğinizi bin kere söyledim yönetici kendisi aynı zamanda tek ve sürekli cevabı şu yenisini alacaksan zehirle deyip kapattı kapıyı yüzüme

şimdi aradım arkadaşımı yusuf bey hemde bu saatte hafta sonu sen evi bırak bize dedi kuşla beraber evden gidiyoruz köpeğiyle o geliyor ve yorumlarıda anlattım hiç bi eleştiri yaralamadı ama evlat olayını affedemiyorum sanki satanistim hakkımı helal etmiyorum o hanıma diğer yorum yapanlarında canı sağ olsun pitbullu bikomşu apartmana iyi gelir ağlama dedi arkadaşım

Abi köpek kediyi boğmasın :eek:

ya arkadaş yanlış anlama ben o kadının avukatı değilim hatta kimsenin avukatlığını falan yapmam. ama sen oarkadaşı yanlış anladın.olabilir herkezin yaşadığı bi acı vardır bu dünyada, ama o arkadaş (hanım efendi) sizin acınızla ilgili bişi demedi, ya da demek istemedi bence siz yanlış anladınız, ki burda hepimiz hayvanseveriz hayvanları seven eminimki kat kat insanlarıda sever.

Sineklik tarzı birşey taktırsanız içten açılmalı. Zeki olur kediler en ufak bi delikten girerler.Nette kapıyı açan kedi bile gördüm. Zaten hayvanlar sahiplerinden huy kaparlar sahibi yüzsüzse kedide öyledir.

Abi köpek kediyi boğmasın :eek:

kediyi köpeğe rağmen ortaya salarsa sahibi bence sahibini boğar köpek arkdaşım aklı başında biridir öyle bi şeye müsade etmez asla ama oda dedi bu zamana kadar niye yapmadın aklın nerdeydi bi daha o kedi değil balkona çıkmak evden dışarı çıkmaz dedi inş öyle olur

zaten kedinin sahibiylede görüşecek derdiniz ne diye kendisininde yani arkadaşımında biraz ürkünç bi tipi var aramızda kalsın ama bu

oda hayvansever çiftliği var kıyamaz kediye falan

Geri